Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

4. kolejka LME

4. kolejka LME 2017/08/03 12:07 # przez nowy
Czy po dobrej 3. odsłonie w 4. też będziemy punktować?
Czy Angulo musi być w składzie?

Bo ten Angulo przemeblował tabelę w 3. kolejce - przeczytaj .

W typerze wreszcie dobre wyniki - sprawdź .

4. kolejka gotowa do typowania - zapraszam .

Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/04 19:46 # przez barni87
&%#^%#(Q@#*%)(%*@%#@)&^#@)%*@#_) vasiliejw Ty (#^%@#)(%*@_%_! niech to szlak ! AAAAAAAAAAAAAA

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/04 19:49 # przez Legionista
Nie ogarniam jak można stawiać na Vassiljeva - podjął w mojej opinii beznadziejną decyzję o przejściu do Piasta i dorównał formą do pozostałych. Zastanawia mnie swoją drogą jak gość, który był takim technikiem w poprzednim sezonie teraz w ciągu 4 kolejek ma 2 karne i oba przenosi nad poprzeczką...

@Barni: sprzedaj go szybko bo mu cena spadnie!! :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/04 19:59 # przez barni87
@Legionista
jak można stawiać - dzisiaj miałby dwie asysty gdyby nie zivec ktory zepsul sam na sam , drugi to centymetrowy spalony ktorego moglo nie byc , nie strzelony karny ... jak mozna na goscia nie stawiac jakby mial dzisiaj 17 pkt jakby mieli wiecej szczescia ...
piast duzo duzo lepszy od slaska , wczesniej od cracovii , no dla mnie wielki pech !
nie sprzedam go do końca tego sezonu ! jebak musi się przełamać , kogo mam se kupić żeby nadgonić ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/04 21:14 # przez Legionista
@Barni:
Znowu piszesz w kontekście "co by było, gdyby..." - ja patrzę na rzeczywistość a ona pokazuje, że Piast miał po 3 meczach raptem jeden pkt (obecnie ma już 2) i zamykał tabelę. Do tego Vassiljev miał już karnego z Cracovią i przestrzelił a teraz drugi raz to samo. Po meczu w wywiadzie Wdowczyk, w skrócie, stwierdził że do karnych podejdzie ktoś inny.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/04 21:30 # przez barni87
@Legionista
Postawiłem na niego bo stwarza masę sytuacji i strzela karne. Czy brakuje mu zdolności że nie trafił dwa razy ? Nie wiem , ja myślę że to pech !
Jakbym patrzył na rzeczywistosc to po 1 meczu Legii nie dawalbym jej zdzbla szans na awans

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/04 22:28 # przez barni87
wisła strzeliła tak późno że na meczyki.pl uznali wynik 0-0 :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 09:33 # przez nowy
Też nie rozważałem Vassiljeva na starcie, ale obserwowałem.

@L: na starcie miało go w składzie 21% drużyna w Fantasy. Jednak marka zrobiła swoje (obecnie 14%). Ja 3 mln na gościa, który wybrał spokojną emeryturę wydać nie chciałem. A wartość spadła mu po 3. kolejce (2,9).

Acz Barni słusznie zauważa, że opcją był - okazje stwarza (jeszcze nie mam liczb), bije stałe fragmenty. Nie podobne do niego z tymi karnymi (w poprzednim sezonie 4/4).
Mimo to zdziwiłem się, gdy Barni pochwalił się przed kolejką kapitanem. Słyszę, że karny - myślę: wygrał! A tu klops. @Barni: trudne życie prezesa ;)

Swoją drogą z opinii mam, że Piast grał fajną piłkę. Ciekawe jak będzie to wyglądało we wtorek. Oby Cesarz zagrał, chciałbym go zobaczyć na żywo.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 09:38 # przez nowy
Nasze typy na 4. kolejkę poniżej.

Uwaga:
@Morwi: typowałeś już po starcie kolejki, musiałem anulować Twój typ 1. meczu i odp. na pytanie bonusowe o Piasta
@Legionista: typowałeś po meczu Piasta, musiałem anulować odp. bonusową dt. Piasta.

LOJER
2017-08-03 11:14:11
Typy
Piast - Śląsk 1:1
Wisła P. - Wisła K. 1:1
Lechia - Górnik 1:0
Zagłębie - Pogoń 1:0
Termalica - Legia 1:1
Jagiellonia - Sandecja 1:0
Cracovia - Lech 1:1
Arka - Korona 1:1

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: TAK

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

Barni
2017-08-03 12:17:52
Typy
Piast - Śląsk 1:1
Wisła P. - Wisła K. 0:2
Lechia - Górnik 2:1
Zagłębie - Pogoń 0:0
Termalica - Legia 0:1
Jagiellonia - Sandecja 1:0
Cracovia - Lech 1:2
Arka - Korona 0:2

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: NIE

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

Rymu
2017-08-03 12:20:22
Typy
Piast - Śląsk 1:2
Wisła P. - Wisła K. 0:2
Lechia - Górnik 1:1
Zagłębie - Pogoń 1:0
Termalica - Legia 0:1
Jagiellonia - Sandecja 1:0
Cracovia - Lech 0:2
Arka - Korona 2:2

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?:
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?:

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

Noir
2017-08-03 12:40:37
Typy
Piast - Śląsk 1:2
Wisła P. - Wisła K. 1:2
Lechia - Górnik 0:3
Zagłębie - Pogoń 1:1
Termalica - Legia 1:0
Jagiellonia - Sandecja 2:0
Cracovia - Lech 1:2
Arka - Korona 2:2

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: NIE

Ekstra mecz
Lechia - Górnik

tylu78
2017-08-03 18:39:22
Typy
Piast - Śląsk 2:2
Wisła P. - Wisła K. 1:3
Lechia - Górnik 3:1
Zagłębie - Pogoń 2:1
Termalica - Legia 1:3
Jagiellonia - Sandecja 2:2
Cracovia - Lech 1:2
Arka - Korona 2:1

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: NIE
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: TAK

Ekstra mecz
Termalica - Legia

Dżak
2017-08-04 07:34:58
Typy
Piast - Śląsk 1:2
Wisła P. - Wisła K. 1:2
Lechia - Górnik 2:1
Zagłębie - Pogoń 1:1
Termalica - Legia 1:2
Jagiellonia - Sandecja 2:1
Cracovia - Lech 1:1
Arka - Korona 1:2

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: NIE
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: NIE

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

lukaszz
2017-08-04 08:23:46
Typy
Piast - Śląsk 1:2
Wisła P. - Wisła K. 1:0
Lechia - Górnik 2:1
Zagłębie - Pogoń 1:0
Termalica - Legia 0:2
Jagiellonia - Sandecja 1:0
Cracovia - Lech 2:1
Arka - Korona 0:1

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: NIE

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

Elvis
2017-08-04 14:15:12
Typy
Piast - Śląsk 0:2
Wisła P. - Wisła K. 1:2
Lechia - Górnik 2:1
Zagłębie - Pogoń 2:1
Termalica - Legia 0:2
Jagiellonia - Sandecja 2:0
Cracovia - Lech 1:3
Arka - Korona 1:1

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: NIE
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: TAK

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

Nowy
2017-08-04 14:41:29
Typy
Piast - Śląsk 1:1
Wisła P. - Wisła K. 1:2
Lechia - Górnik 2:0
Zagłębie - Pogoń 1:0
Termalica - Legia 0:2
Jagiellonia - Sandecja 2:0
Cracovia - Lech 2:2
Arka - Korona 2:1

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: TAK

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

Ponury1939
2017-08-04 15:14:59
Typy
Piast - Śląsk 1:2
Wisła P. - Wisła K. 2:2
Lechia - Górnik 2:1
Zagłębie - Pogoń 1:0
Termalica - Legia 0:3
Jagiellonia - Sandecja 3:1
Cracovia - Lech 1:1
Arka - Korona 2:2

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: TAK

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

grzes
2017-08-04 16:52:00
Typy
Piast - Śląsk 1:2
Wisła P. - Wisła K. 0:2
Lechia - Górnik 3:1
Zagłębie - Pogoń 2:0
Termalica - Legia 0:2
Jagiellonia - Sandecja 2:0
Cracovia - Lech 1:2
Arka - Korona 1:0

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?: NIE

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

morwi
2017-08-04 18:05:40
Typy
Piast - Śląsk :
Wisła P. - Wisła K. 1:1
Lechia - Górnik 2:1
Zagłębie - Pogoń 1:0
Termalica - Legia 0:2
Jagiellonia - Sandecja 1:0
Cracovia - Lech 1:1
Arka - Korona 1:0

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: NIE
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?:

Ekstra mecz
Termalica - Legia

Legionista
2017-08-04 19:46:01
Typy
Piast - Śląsk :
Wisła P. - Wisła K. :
Lechia - Górnik 2:0
Zagłębie - Pogoń 1:0
Termalica - Legia 0:2
Jagiellonia - Sandecja 3:0
Cracovia - Lech 1:1
Arka - Korona 2:1

Bonusy
BONUS 1: Czy Górnik Zabrze po kolejce wciąż będzie miał najwięcej (także ex aequo) zdobytych bramek?: TAK
BONUS 2: Czy Termalica i Piast wciąż będą zamykać tabelę Ekstraklasy (dokładnie te dwie drużyny)?:

Ekstra mecz
Jagiellonia - Sandecja

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 16:00 # przez Legionista
Co zrobił Angulo w 20. minucie meczu z Lechią?!?!?!?! PUSTA bramka a gość na spokojnie strzela obok słupka :|

@Nowy: przed startem też o nim pomyślałem ze względu na super poprzedni sezon ale obecne rozgrywki to niebo a ziemia dla niego :) No i widac potwierdzenie moich słów w tym, że i spadła mu już cena po 3. kolejce i spadła jego popularność. Jestem pewny, że po tej kolejce jego popularność spadnie gwałtownie i zapewne cena też. Zgodzę się, że opcją był - ale tylko przed sezonem, z każdą kolejką Vassiljev traci, beznajdzienie wykonuje karne (też mnie zaskakuje) ale jedno z drugim się splata. To, że stwarza okazje to jedno ale on nie gr już w Jadze tylko w słabym Piaście, który jest nieskuteczny a sam mając 2 okazje (karne) również ich nie wykorzystał.

Dlatego sugeruję go sprzedać kupić i dawać na kapitana :D :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.156 s.
Zasilane przez Forum Kunena