Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM EURO

LM EURO 2016/05/19 09:35 # przez lojer
Uefa już odpaliła grę - eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16

Można zakładać drużyny, z rozpędu założyłem ligę, mam kod, itd, ale: MAM DZIWNE WRAŻENIE, ŻE JEST TAK SAMO ZROBIONA JAK OSTATNIA CHAMPIONS LEAGUE, a wiemy jak to się skończyło. Niestety nie ma chyba możliwości sprawdzenia przed startem, czy działa w ten sam sposób (czy również nie widać składów przeciwników w lidze, a różne opcje są widoczne dopiero po kliknięciu karty danego piłkarza, itd).

Dla przypomnienia przeglądnąłem nasz temat dla CL ligamielecka.pl/forum/lm-champions-leagu...-league?limitstart=0
i generalnie wygląda na to samo, co było w CL.
Już teraz widać, że w widoku drużyny nie widać meczów kolejki, kapitana ustawia się klikając kartę danego gracza i tam zaznaczając opcję.

Wygląda na to samo dziadostwo niestety.

Pytanie, co dalej?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 10:23 # przez nowy
Sam chciałem poczekać aż dowiemy się więcej kto i kiedy rusza.. no ale skoro temat wywołany.

Uefę trzeba sprawdzić - na ten moment jedyne miejsce.
Kliknąłem kilka razy. Nie jest źle. Ale tylko kilka klików.
- kapitana można wybrać na karcie, ale także przy potwierdzaniu drużyny
- zmiany z karty, ale także przy przeciągnięciu
- do ligi dołączyłem (śmiesznie wygląda "You" przy mojej drużynie, ale taki wąsik obok drużyny może sugerować, że zobaczymy skład rywala)
- z zasad wynika, że w przeciwieństwie do FUCL nie będzie zmian pomiędzy dniami meczowymi, zatem skład na całą kolejkę.

Z info z fantasy jakie mam:
Wygraj Euro raczej nie będzie - info do końca tygodnia.
WP (FantasyLiga) coś przebąkuje, ale wątpię.
Być może Polsat coś uruchomi. Być może.

Poszukajmy miejsca dla nas. Na pewno będą alternatywy dla Uefy, ale póki co nie skreślałbym jej.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 10:34 # przez slowik
Mówisz o Uefa fantasy?

Jako napastników z Polski można wybrać niejakiego Waldemara Sobotę, Łukasza Teodorczyka oraz "fatalny to ty jesteś" Kucharczyka. Już mi się ta gra i jej poziom profesjonalizmu podoba :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 10:40 # przez nowy
@Słowik: hehe... ale spokojnie. Gdy 30 maja będzie taka sytuacja, to można złościć.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 11:05 # przez lojer
Na razie plusik dla uefa, bo tak jak w CL support był głuchy, to tu odpowiedź dostałem błyskawicznie - składy przeciwników będą widoczne, a brak tego w sumie był kluczowym argumentem przy odpuszczeniu CL.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 14:38 # przez barni87
super byłoby jakby składy przeciwników były widocznie
natomiast co do zmian w trakcie "kolejki" ale między dniami mam negatywne nastawienie !
bardzo mi się to nie podobało w CL , wybierasz kapitana we wtorek jak nie odpali zmieniasz na środę, każdy doskonale wie jakim czasem dysponuje w trakcie dnia i jak będą 2-3 mecze dziennie to te zmiany nie będą dla wszystkich sprawiedliwe.
jestem za opcją raz wybierasz i czekasz do następnej kolejki, pomyliłeś się trudno "nikt nie mówił że będzie łatwo" :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 15:06 # przez slowik
@Barni: żeby być konsekwentnym, to trzeba też zrezygnować ze zmian zawodników w trakcie kolejki. I imi się takie rozwiązanie podoba. Tak jak w ekstraklasie umówiliśmy się, że nie robimy transferów, tak tutaj możemy chyba umówić się, że nie będziemy robić zmian?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 15:48 # przez barni87
@ słowik
no właśnie o to mi chodzi żeby nie robić zmian w trakcie kolejki :)
nie wiem czy jest do ogarnięcia żeby "przypilnować" wszystkich :D najlepiej jakby opcji nie było :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/19 20:29 # przez nowy
Też jestem za brakiem takich zmian - odniosłem się tylko do tego co było na FUCL.

ps. na naszym podwórku powinna pojawić się fantasy pod euro. Więc przynajmniej 2 możliwości będziemy mieć.
Aczkolwiek przygotujmy się na szybką decyzję koniec maja/początek czerwca. Pewnie także uefa co widać po składach - będzie odpalać wersję do walki po ogłoszeniu finalnych kadr.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/20 09:41 # przez nowy
Co nieco o uefskim Fantasy www.fantasypl.pl/deser/euro-2016-gramy/
Pojawia się tam informacja, że zmiany w trakcie kolejki (MatchDay) są możliwe.
Dopytałem i jest wyjaśnienie: www.fantasypl.pl/deser/euro-2016-gramy/#comment-2685634979
Nieprecyzyjność zasad. W Wygraj Ligę by nas zjedzono za takie coś.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.181 s.
Zasilane przez Forum Kunena