Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec 2015/2016

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/01 19:52 # przez grzes
remis na początek sezonu, z relacji tekstowej wynika, że to Polonia miała więcej sytuacji, ale liczy się wynik
w niedzielę 9/08 o 19:00 Stal przy Solskiego gra z Puszczą

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/03 13:58 # przez nowy
Jest skrót

głupio oddany karny (od 4:00)
ale bramka Nowaka miód, malina (5:58)

widać przewagę wroga, ale generalnie to musiał być ciekawy mecz


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/04 21:51 # przez slowik
Szkoda, ze nie będę na żadnym z meczy Niecieczy. Ekstraklasa na stadionie w Mielcu - nie wiedziałem, czy dożyje jeszcze takich czasów :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/04 22:33 # przez nowy
@Słowik: ważne, że będziesz na Stali :)
a Ekstraklasy się doczekamy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/06 13:31 # przez grzes
na mecz zapraszają osoby znane i sami piłkarze, filmy dostępne na stronie Stali
stalmielec.com/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/06 13:38 # przez nowy
Mobilizacja ze strony kibiców pomogła :)

@Grześ: na Niecieczę będę jednak od Kusocińskiego (z Elvisem). Na Puszczę na C.

Ktoś jeszcze się wybiera na Solskiego w weekend?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/07 09:43 # przez nowy
Zapowiedź meczu z Puszczą: stalmielec.com/?p=16912

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/09 21:48 # przez nowy
Koniec wakacji, Solskiego wraca do akcji!

Czyli inauguracja sezonu w Mielcu. Wygrana 2:1 po dość przeciętnym meczu, takim wakacyjnym ;) Początek kontrolowała Puszcza, pod koniec 1. i w 2. połowie inicjatywa Stali. Bramka Łętochy z karnego (los oddał nam głupią rękę z Bytomia). Później fajna akcja i ekstra wykończenie Prokica. Wróg walnął na 2:1 i nerwowa końcówka.

Prokić - jego najmocniej obserwowałem. Dynamiką i pomysłem góruje nad resztą. Widać, że to co najmniej I-ligowy poziom. Acz czasem zapędzał się w swoich dryblingach. Z drugiej strony wypracował kilka akcji, gdzie nie miał do kogo dograć. Co wynikało z dwóch rzeczy, które zaobserowałem:
1. słaby Łętocha. Wiele razy mógł zdecydowanie lepiej wyjść na pozycję (za co go tak chwaliłem w poprzednim sezonie) - przy Prokicu czy dwóch akcjach Żeglenia. Coś stracił to "coś"
2. dość defensywne ustawienie Stali. W środku pola Duda (nominalny stoper) i defensywny pomocnik Żubrowski. Choć Duda walczył jak nikt (kapitan), to jednak nie ma tych ofensywnych pomysłów rozegrania.

Co jeszcze:
- Żegleń słabo. Piłka mu uciekała. Niedokładne zagranie w ofensywie. Choć fajnie znajdował się na pozycji
- Nie mam zaufania do Libery. Co akcja wroga, to nerwa, że strzelą. ale to tylko jakiś taki mój odruch ;)
- Obrona wysoka teraz (Bierzało, Zalepa), ale za to wolna. Mało wyprzedzania przeciwnika (Duda, Kościelny w poprzednim sezonie). Spóźnione interwencje (kartka Bierzało).
Może to jednak jeszcze kwestia "wejścia w sezon".

W każdym razie 3 punkty są. Fajno, że liga wróciła i że Mielec znowu żyje piłką - wracam z meczu, starsze małżeństwo, które mijam zaczepia mnie "jaki wynik?" "2:1 wygraliśmy!" "ooo, super. ale nie było Was słychać, myśleliśmy, że przegrana" ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/10 09:15 # przez nowy
Pierwsze wideo z bramkami


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2015/2016 2015/08/10 12:45 # przez grzes
@ nowy trafna ocena meczu, dodam jeszcze od siebie wiele niewymuszonych strat w środku pola i brak agresji w defensywie szczególnie na bokach przy dośrodkowaniach wroga, kilka rzeczy trzeba poprawić
co do Libery:
pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/II-Li...wg-qpiki-nonejq.html

i takie zdarzenie po meczu:
- Jak legła z wisłą
- 1:1
- Dla kogo?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.355 s.
Zasilane przez Forum Kunena