Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/14 18:04 # przez Val de Maar
Sorki za dosadność: h....jnia organizacyjna z tą 1 ligą dalej. Te same problemy co rok temu i tym samym w edycji menadżera wiosna 2017. (przynajmniej nagrody w konkursie były wtedy jako takie-teraz groszowe vouchery ): przekładanie meczy, a to pogoda, a to reprezentacje młodzieżowe (i wpier... od każdego), itd. Ogólnie robi się zamęt na dzień dobry. My, prezesi też nie wiemy do końca na czym stoimy - niby warunki dla wszystkich takie same, ale ... lepiej jakby to wszystko miało ręce i nogi, A najgorsze, że powiela się błędy z lat poprzednich. Trochę to w pesymistycznym tonie, ale tak to widzę - można się oczywiście nie zgadzać.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/17 23:26 # przez nowy
Odwołali też Łęczną. No cóż.

Za to w F1 Morwi ponowne na liderze całej gry! 82 oczka w kolejce.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/18 16:05 # przez grzes
kolejne przekładanie meczy (za tydzień też) nie wpływa dobrze na tabelę, na prezesów też (pauzy za kartki w późniejszych meczach)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/18 20:32 # przez Val de Maar
Kartki też, ale tak ogólnie to parodia organizacyjna. Kiedy będzie tabela po równej ilości meczy - w maju? Nawet nie chce się człowiekowi wgłębiać w składy, śledzić sytuację w klubach itd., bo nie wiadomo co będzie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/19 10:37 # przez grzes
pytam : gdzie asysta Banaszewskiego przy golu Araka i 3 pkt - czekam na weryfikację i ją mam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/19 12:39 - 2018/03/19 12:40 # przez nowy
@Grześ: tu musimy być cierpliwi - sam wiesz jak wyglądają relacje i jak trudno o info o asystencie a F1 nie ma ludzi wszędzie. Pytanie kto asystował Arakowi zostało przez F1 zadane i mi :) Twitty z meczu mówiły o dwóch Banaszewskiego - skrót zweryfikował na jedną (ta postura podającego do Araka, a w przy 1. bramce dobitka czyli bez) i tak zgłosiłem do F1.

ps. w ogóle to ciekawa historia z danymi w F1. Pisałem o tym już rok temu
fantasyfutbol.pl/i-liga/1-liga-to-styl-z...akze-szkola-fantasy/

Teraz jest Fantasy.futbolfejs.pl – którego organizatorzy dzwonili(!) po klubach, by upewnić się kto asystował w czy, w przypadku Podbeskidzia – kto wywalczył karnego(!). Do weryfikacji na szczęście mieli skróty z Polsatu. Takie wyzwanie.

Ostatnio zmieniany: 2018/03/19 12:40 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/19 13:00 - 2018/03/19 13:01 # przez Lord Kamol

"pytam : gdzie asysta Banaszewskiego przy golu Araka i 3 pkt - czekam na weryfikację i ją mam"

O to samo miałem zapytać ale temat wyprostowany.
Ostatnio zmieniany: 2018/03/19 13:01 przez Lord Kamol.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/22 08:55 # przez nowy
Dopiero do mnie dotarło. W 23. kolejce przełożono 8 z 9 meczów. Odbędzie się jeden!
I w F1 gramy takie coś.. fantasy.polsatsport.pl/pl/news/komunikat-w-sprawie-23-kolejki

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/22 09:37 # przez lojer
Jeden mecz w terminie, ale logika telewizji nieubłagana - magazyn 1. ligi normalnie w poniedziałek. Po jednym meczu.
KABARET

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Wiosna 2018 2018/03/30 15:41 # przez nowy
Czyżby wreszcie kolejka w komplecie?

Zmiany do soboty, do g.11:45.

Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.177 s.
Zasilane przez Forum Kunena