Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/06 17:00 # przez Akneo
Narazie zrobilem 2 transfery...ale mozna zmienic oczywiscie...
jakie macie propozycje zakupow??
prosze o pomoc

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/06 17:55 # przez lojer
@Rymu - jestem za

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/06 18:16 # przez grzes
@ Rymu - rozwiązanie dobre

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/06 18:17 # przez Picio

Akneo napisał: Narazie zrobilem 2 transfery...ale mozna zmienic oczywiscie...
jakie macie propozycje zakupow??
prosze o pomoc

Ciekawe czy ktoś się podejmie wyzwania. Do popłudniowej herbatki wyszło mi, że najłatwiejsza drabinke ma:
1. Stal
2. Podbeskidzie
3. ŁKS

Po drugiej stronie najwięcej punktów może stracić Raków, ale są w takim gazie, że trudno to wyrokować. Wczoraj w Misji Futbol Borek dalej jarał się meczem z Lechem a za Djurdjevic'a proponował Papszuna xd

Tak z Twojego składu wyrzuciłbym
1. Kuświka. Nazwisko dobre, ale to Prokić odwala największą harówę i ma najwięcej z gry.
2. De Amo najlepszy wymiatacz przed własnym polem karnym, ale to Getek ma więcej szans na gole/asysty bo to on albo Nowak dośrodkowuje ze stałych fragmentów.

Pewnie zostawiłbym Kasperkiewicza bo po tym co odwalił na meczu z ŁKSem ma przewalone u kibiców Rakowa i widać, że orze jak pług rolnika na jesieni xd

Extra uzupełniłbym ofensywę jakimś zawodnikem ŁKSu, pewnie za Janusa.

Taka moja wizja. W sumie pierwszy raz poświeciłem tyle czasu na jakąś analizę. W następnym sezonie wyciągnę wnioski! XD

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/06 18:22 # przez Woody
@Rymu zgadzam się
@ Akneo Go get them tiger ;)

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/06 19:59 - 2018/11/06 20:00 # przez Val de Maar
Pozwolę swoje trzy grosze do pomocy dorzucić:
Terminarz jak wyżej : najlepszy
STAL, PODBESKIDZIE,ŁKS.
I całkiem nie najgorszy: Sandecja, Termalica, Bytów, Puszcza i mimo wszystko Raków.
Kasperkiewicza bym zostawił (z ŁKS-em niedawno strzelał karnego-nie wiem czy jest 1-y do 11-tek?).
Nasuwa mi się zmiana Janusa na Małkowskiego. Obaj mają karne, ale uważam że głównie terminarz i jednak potencjał drużyn odrobinę na korzyść Sandecji.
Prokic czy Kuświk? Zagwozdka. Sam mam Kuświka i czekam aż odpali. Temat na czuja!
de Amo- Getek? Getek-uzasadnienie wyżej.
Może teraz zagrać 3-5-2. I transfery: za Janusa-Małkowski + de Amo-Getek lub Kuświk-Prokić.
OSTATECZNY WYBÓR STRATEGII I TRANSFERÓW NALEŻY DO CIEBIE.
POWODZENIA
Ostatnio zmieniany: 2018/11/06 20:00 przez Val de Maar. Powód: SKOPIOWANIE

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/06 20:46 # przez Akneo
A moze postawic na tego Pana:)
Warta Poznań
Łukasz Spławski

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/07 09:29 # przez grzes
ewentualnie Nowak za Janusa, za Kuświka Kujawa lub Klichowicz
a na marginesie @ Akneo masz mocny skład i nie wiem czy potrzebujesz 3 transferów, ale to twoja decyzja

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/07 23:46 - 2018/11/08 00:15 # przez nowy
Rymu wskazał rozwiązanie sytuacji. To bardzo dobry pomysł.
@Rymu: bardzo dziękuję.

Przy poparciu Zespołu LM i jednogłośnym wsparciu tu na forum tego pomysłu - działajmy w ten sposób.

@Akneo: Jeżeli zdecydujesz się na dziką, zrób drugą drużynę duplikując obecny skład. Daj mi znać (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) a ja prześlę Ci kod do ligi. W podsumowaniach będę uwzględniał wynik nowej drużyny plus wypracowane punkty przez poprzednią.

Trzymamy kciuki za powodzenie w generalce! Walcz!
Ostatnio zmieniany: 2018/11/08 00:15 przez nowy.

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

LMF1 - Fantasy 1. liga Jesień 2018 2018/11/08 00:05 - 2018/11/08 00:09 # przez nowy
W kwestii wspierania - pięknie Ci podpowiadają nasi @Akneo :)

I ja dorzucę coś od siebie - terminarz. Kiedyś robiłem kalendarz pod Ekstraklasę i 1. ligę. Teraz na tę okoliczność opracowałem taki na ostatnie 4 kolejki 1. ligi.
Jakie ma założenia opisałem kiedyś na blogu: fantasyfutbol.pl/i-liga/kalendarz-1-ligi-22-26-kolejka/
W skrócie:
- zestawienie obejmuje ranking drużyn ustawionych wg łatwiejszego terminarza
- do rankingu wykorzystuję aktualną tabelę 1. ligi oraz (z większą wagą) tabelę wg formy z ostatnich 5 meczów
- drużyna grająca u siebie otrzymuje dodatkowe punkty
- w tym nie uwzględniam bonusów (ręcznie dodawane lub odejmowane punkty drużynom).
- kolory: od mocnej zieleni po mocną czerwień jako od "najłatwiejszego" do "najtrudniejszego" meczu
- wielkie litery przeciwnika = mecz u siebie; małe = wyjazd

Oto on:
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2018/11/08 00:09 przez nowy.

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

Czas generowania strony: 0.531 s.
Zasilane przez Forum Kunena