Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Ligi Mistrzów`

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/05/11 09:17 # przez Legionista
Atletico wczoraj napędziło z początku strachu ale koniec końców Real wyszedł obronną ręką dzięki doświadczeniu :)

Zatem w finale Juventus Turyn VS Real Madryt!!

Dla mnie finał marzeń :)

Real Madryt po raz 3 w ostatnich 4 latach zagra w finale - ładna dominacja :) Juve może wygrac LM dla Buffona - i tu mam wątpliwości czy chcę aby wygrał Real... Buffon to legenda (nawet dla mnie) i zasłużył na to trofeum a że już ma 39 lat to raczej jest jego ostatni sezon - sam oficjalnie twierdzi, że gdyby miał to trofeum to pewnie już by nie grał.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/01 22:31 # przez nowy
FINAŁ. Sobotni wieczór.
Dla nas ostatnia kolejka 9. sezonu LMCL.

Akneo zmierza po obronę tytułu. Barni 20 punktów straty. Akneo2 29 oczek. Czy zagrożą?
Podsumowanie półfinałów i sytuacja tabelowa - zobaczcie .

Sam zepsułem półfinały nie robiąc składu. Na finał Kapitanem Buffon. Chciałbym by to on wzniósł Puchar.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/02 20:32 # przez grzes
u nie pewnie ulubione 4 miejsce

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/03 22:19 # przez Legionista
Pięknie gra Real :)

1. Juve w fazie pucharowej stracił tylko 3 bramki - czyli już tyle ile traci w jednym meczu z Realem :)
2. CR7 - to jest JEGO Liga Mistrzów :)
3. Po losowaniu fazy grupowej mówili złośliwi, że CR7 będzie królem strzelców bo nastrzela Legii - dobrze, że potem trafił na Atletico, Bayern i teraz Juve - inaczej byłaby lipa :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/03 22:21 # przez Legionista
Dla mnie to rugi po Stambule najlepszy Finał Ligi Mistrzów - poziom, otwartość, ilość bramek, brak dominacji jednego zespołu. Mecz godny Finału!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/03 22:54 # przez Legionista
Mam jedno marzenie po tym Finale - aby przy wręczeniu Pucharu Realowi, jego zawodnicy zaprosili Buffona i to jemu pozwolili wznieść Puchar...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/04 12:23 # przez barni87
Gratulacje Akneo!!
Pogoń nieskuteczna :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/04 12:29 # przez barni87
@Legionista
Do ostatniego postu ;
Mama wie ze ćpiesz xP? To nie turniej charytatywny. Ale jezeli mowimy o marzeniach moi byloby karanie wszelkich symulek nawet po meczach, powtorki video, i sprawiedliwe nagradzanie kazdej z druzyn w ligach.na przykladzie anglii gdzie ostatni sunderland zarobil prawie tyle co Barcelona xD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/04 12:55 # przez Legionista
@Barni: nie wie i niech rak zostanie ;)

Pełna zgoda z tym co piszesz, ale poza VAR to w Anglii chyba właśnie wprowadzają karanie po meczu za symulki


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/06/04 13:02 # przez nowy
@Akneo: gratulacje!! tytuł obroniony :)

Real mistrz, tylko Buffona żal..

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.352 s.
Zasilane przez Forum Kunena