Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

4. kolejka LME

4. kolejka LME 2017/08/06 16:49 # przez Legionista
@Nowy: poważnie?! Masz Novikovasa na kapitanie...? To dobrze, że teraz się dowiaduję, kiedy zaliczył asystę bo od teraz to już pewnie nic nie zrobi :P

Oglądałem Legię i słabość... Nie tyle Sadiku to pomoc. Magiera zagrał 3 defensywnymi (Kopczyński, Moulin, Mąka) więc brakło kreatywności i stąd Sadiku nie miał za bardzo z kim grać. Powiem tak - robił co mógł. Czy go zostawić czy sprzedać? Czas pokaże :P


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/06 17:31 # przez Legionista
@Nowy: dzięki... jak się FE dowiedzieli, że masz go na kapitanie to zaliczyli bramkę jako sambójcza i zabrali asystę Novikovas'owi... ;)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/06 17:59 # przez grzes
Dla mnie rozstrzygnięcie w Białymstoku dobre (Novikovas (c) i defensywa Jagii), biorąc pod uwagę goniących w tabeli. Na marginesie: na 4 kolejki 3 razy co najmniej dobrze obstawiłem kapitana: Starzyński, Angulo i Marco, w drugiej Carlitos, którego miał wiadomo kto i zawiódł. Zakładam, że w następnej kolejce wszyscy postawią na wiadomo kogo, więc ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/06 18:09 # przez grzes
a teraz niech Kraksa z Lechem zagrają na bramkowy remis i będzie ok

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/06 19:00 # przez barni87
@Legionista : ja to nie wiem jak mogłeś postawić na novikovasa ! xP przeciez grali z SANDECJĄ !!: ))
ta liga jest nadzwyczajna

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/07 00:17 # przez Legionista
@Barni: jakbym wiedział, że Nowy go pali to na pewno bym go nie brał :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/07 09:45 # przez nowy

Legionista napisał: @Nowy: dzięki... jak się FE dowiedzieli, że masz go na kapitanie to zaliczyli bramkę jako sambójcza i zabrali asystę Novikovas'owi... ;)

pisałem, że będzie presja z naszej strony ;)

Swoją drogą po zabranej asyście czyli przyznaniu samobója a nie bramki Sheridana widać, że to nie "ofensywne myślenie" ESA a protokoły sędziowskie się liczą.

Ostatnia nadzieja w Nalepie z Arki, który wchodzi za Majewskiego (czemu nie zagrał!?)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/07 12:35 # przez Woody
Panowie czy widzieliście na wszystkich powtórkach tego ,, gola sheridana"?
Komentator C+ zarzekał się początkowo, ze był rykoszet dopóki nie zobaczył powtórki z jednej z kamer przy słupku.
Sheridan piłki nawet nie dotknął - po dośrodkowaniu Novika piłka bezpośrednio trafiła w obrońcę Sandecji i wpadła do bramki....
2:22 ekstraklasa.tv/skroty/jagiellonia-sandec...z-skrot-meczu/xvd0hv

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/07 15:48 # przez nowy
@Woody: widziałem tą powtórkę ekstraklasa.tv/bramki/jagiellonia-sandec...enia-szufryna/77xsjs
i trudno mi zobaczyć brak kontaktu Sheridana. Mimo, że piłka zawijała się do bramki, wg mnie zmieniła lot by trafić w obrońcę (14 sekunda wyżej).

ESA jednak zmieniła decyzję. FE za nią. Sheridan gol, Novikovas asysta. Mój wynik 6 oczek lepszy.
Czyli może jednak "ofensywne myślenie" a na pewno brak jasnych reguł. Brakuje jasnej weryfikacji tego po stronie ESA i mamy rozbieżności statystyczne (90minut, ekstrastats) z oficjalnymi (np. korona króla strzelców).

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/07 15:51 # przez Woody
@Nowy
Widziałem powtórkę w HD na 42"calach i byłem pewien, że Sheridan piłki nie dotknął.
Nie wiedziałem, że zmienili decyzję:D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.158 s.
Zasilane przez Forum Kunena