Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy)

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy) 2018/02/25 21:56 # przez nowy
U mnie Angulo z opaską. Dobrze, że asysta była. Uf.
Dostałem cynk, że w PS był tekst o tym, że Jevtić może odpocząć w Kielcach - narzekał na nogę a na Koronie zmrożona i twarda murawa - no to się przygotowałem transferując na grającą ławkę. Za niego wchodzi... -1 Stolarskiego. Gytkjeara nie mam, ale ekstra mecz mi uciekł (miałem 0:0 w Kielcach).

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy) 2018/02/25 22:56 # przez barni87
PS - przeglad sportowy ?
Jeszcze 15 h byl artykul "kielb kontra jevtic"
cynk dobry bo sie sprawdzil, ale nie wpadl mi w oko ten artykul : | inaczej bym go nie kupil pewnie xD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy) 2018/02/26 08:34 # przez nowy
Tak, PS to Przegląd Sportowy. Aczkolwiek nie mogę znaleźć tego artykułu (ani tej wiadomości w sieci), być może był tylko w papierze. Miałem takie info (pisownia wskazuje na przepisywanie, więc może papier):

"Darko Jevtic ma być gotowy do gry z Koroną. Możliwe jednak ze sztab nie bd ryzykowal zdrowia gwiazdy Kolejorza majac w perspektywie następne ważne spotkania. Zapowiadany srogi mróz w Kielcach sprawi że warunki do gry nie bd idealne - a w takiej sytuacji łatwo o kontuzje. Dlatego prawdopodobnie Nenan Bjelica odpusci występ Jevticowi który dochodzi do siebie po meczu niedzielnym"

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy) 2018/02/26 08:49 # przez lojer
O - asysta Angulo! Ma szczęście, mój kapitan, psiakitka>
Gytkjaer - był przymierzany do składu przed sezonem, w ostatniej chwili zmiana koncepcji na ... Angulo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy) 2018/02/27 07:37 # przez Rymu
I dadzą samobója Gumnemu czy zostaje jak jest?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy) 2018/02/27 08:51 # przez nowy
@Rymu: pytałem o to FE - póki ESA nie zmieni, FE też nie. Dla mnie samobój, bo strzał nie był celny - podają to EStats i 90minut.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME (24. Ekstraklasy) 2018/02/27 10:00 # przez nowy
Ostatecznie gol Cvijanovica - FE potwierdza

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.103 s.
Zasilane przez Forum Kunena