Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/31 16:42 # przez Picio
Panie i Panowie mamy pierwszy zespół awansujący do ekstraklasy. Nam pozostaje walka o drugie miejsce, Wiem że to śmiesznie brzmi, ale po wczorajszym meczu Raków - Lech dalej nie mogę się pozbierać. To co zagrali to była miazga. Lech nie istniał na boisku. Składne akcje wyprowadzane od linii obrony, przygotowanie fizyczne, mądrość w końcowych minutach. Lech był 2 klasy niżej. Czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem u drużyny 1ligi.
Jedyne co może ich powstrzymać to infrastruktura. Czytałem że aktualnie trwają prace nad projektem stadionu na wzór tego w Niecieczy, więc na to bym nie liczył.
Grali dokładnie jak Stal za Smółki. Presing już na połowie rywala (całe 90minut!), walka o każdy cm2 boiska. Z ta różnicą, że obronę to oni jednak mają. Fenomenalnie się to oglądało.
@Olo świadkiem, że po odejściu Smółki a przed przyjściem Skowronka powtarzałem jak mantrę, że pierwszym transferem powinien być właśnie Papszun.

Podsumowaniem niech będzie kamera na klatkę gości oddających koszulki kibicom. Raczej nie w podziękowaniu za przyjazd do Częstochowy a dlatego, że nie zasługują reprezentować barw Lecha.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/31 22:00 # przez Legionista
Co do Majeckiego - oglądałem cały mecz no i w karnych pokazał klasę. Swoją drogą gość jest fenomenalny! Gdy go wypożyczali do Mielca myslałem, że to nadmuchany balonik, że z Legii, że perspektywiczny itp. Ale faktycznie - marnuje się na ławce! Ale na pierwszą ligę już za dobry jeśli ma pójść w ślady Borubara, Fabiana czy Szczęsnego co mu wróżą.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/31 23:34 # przez nowy
@Lojer: no tak :) odniosłem się do słów "Nasi znowu po stałych fragmentach." w tym poście, co mi delikatnie pejoratywnie zabrzmiało, ale wiadomo, że to w kontekście małej ilość goli z akcji, o czym napisałem dalej.

@Picio: zachwytów w necie naczytałem się, ale taka wyraźna opinia u Ciebie dużo mi mówi :) Ciekawie budują ten zespół.

@Majecki: widać po nim już w Mielcu było dużo. Bije z niego pewność siebie, jakże ważna na bramce. I tak już jest dalej w hierarchii skoro zagrał w PP; chyba, że to tylko przez kontuzję Cierzniaka. Niech gra!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/11/02 23:18 # przez lojer
Śmiem twierdzić, że dla rozwoju Majeckiego lepsza byłaby kolejna pełna runda w Stali niż treningi w Legii i 1-2 mecze w pucharze i tylko dzięki temu, że dużo starszy kolega ma kontuzję.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/11/03 19:58 # przez grzes
wygrywamy 4-0 ze Stomilem. Gramy jak zwykle z polotem, stwarzamy dużo sytuacji i nareszcie gramy skutecznie, tak powinniśmy wygrać wszystkie mecze , które do tej pory były w Mielcu. Do przerwy 1-0 po golu Nowaka zza szesnastki. Był jeszcze nie podyktowany karny? na Kuświku i setka Prokica z Kuświkiem, której tej pierwszy nie wykorzystał a Kuświk jak się wydawało nie trzymał linii spalonego (kontra po babolu obrońcy gości 2 na 1) , kilka fajnych stałych fragmentów po których dochodził do strzału Dobrotka. Po przerwie dalej to samo, Stal po fantastycznej akcji Nowaka (nie przypuszczałem, że może tak pędzić) i centrze do Prokica podwyższa na 2-0. Potem setka Wrońskiego wybroniona przez Skibę, setka Kuświka znów świetnie Skiba, ale tym razem piłka trafia do Wrońskiego, który technicznie przymierza na 3-0. Kibice chcą więcej i mamy Max do Sadłochy i ten po długim rogu na 4-0. I ten obrazek po tej bramce, Solijc czyści buta strzelcowi ostatniego gola. Fajne. Pewna wygrana, utrzymujemy dystans do drugiego ŁKS, w tabeli awansujemy. Solijc profesor, Nowak najlepszy mecz w rundzie, obrona na medal, tylko Raków ma mniej straconych goli od nas. Cieszy skuteczność i wszystkie gole z akcji. Za tydzień o 16 Garbarnia, faworyt tylko jeden, ale na boisku to trzeba udowodnić.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/11/03 20:03 # przez grzes
Co do Majeckiego. Dziś zaczyna mecz w pierwszym składzie,"dziadki w odstawkę". chłopak dostał szansę, oby jej nie zmarnował.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/11/03 20:19 # przez nowy
@Grześ: dzięki za podsumowanie meczu.

Jakże się nie cieszyć. 4 gole z akcji :D

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/11/04 00:15 # przez Legionista
Majecki zrobił swoje!! Najpierw pewniak w PPa teraz wyjściowa "11" na Górnik, wynik 4:0 i gość mega pewne decyzje :D

To mnie Stal miło zaskoczyła rozmiarami zwycięstwa :) Oby tak dalej ;)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/11/04 13:47 # przez slawekk
Awans musi być ;) Już widzę nagłówki z info. "PGE Polska Grupa Energetyczna w związku z awansem mieleckiego klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej przedłużyła z nim współpracę." Wiemy jaki poziom prezentował klub Speedway Stal Rzeszów gdy sponsorem było PGE a jaki obecnie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/11/04 15:16 # przez grzes
po dopisaniu nazwy sponsora, klub nie dostał jeszcze przelewu z PGE (nieoficjalnie)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.421 s.
Zasilane przez Forum Kunena