Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/25 17:55 # przez grzes
Bodzioch , stoper w Stali, odejść może Nowak do Zabrza, dziś na treningu był, ale mieszkanie Cholewiaka opuścił, Bodzioch nowym lokatorem.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/25 20:04 # przez tylu78
Może na mieszkanie Leo?;) Smoczka ,ryneczek,krono;/)

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/25 20:28 # przez tylu78
Grześ pewnie Nowaka dni są policzone,po co miałby mieszkanie zmieniać...jutro sparing z Korona...

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/26 09:08 # przez nowy
Karnet jest! Dzięki @Rymu za załatwienie :-)

Oprócz Bodziocha jest też Żyro na obronę - wypożyczenie na rok stalmielec.com/?p=61653

Leo niedogadany i opuszcza klub stalmielec.com/?p=61669
Piłkarsko juz pewnie niewiele by wnosił, ale atmosfery jaką tworzył i Leo! na stadionie - szkoda.

Nowaka próbują wyciągnąć, ale nie przesądzałbym @Tylu. Być może to mieszkanie klubowe (@Grzes?) a Nowak już coś zakupił na stałe na Mielec ;)
Choć pamiętam jak odchodził kiedyś do Ruchu mimo, że obiecał nam grę - ciągnie go ESA i kto wie czy nie naciska na klub (wedle wieści Górnik chce zapłacić mniej niż odstępne z kontraktu). A z niewolnika...

Mimo to jestem spokojny. Podnoszą się głosy jak to zarząd źle politykuje, ale nie widzę tu rozbiórki drużyny jaką znamy. Szkoda de Amo, ale nia ma miejsca na kominy płacowe.
Oczywiście, gdy odejdzie Nowak i Getek nie podpisze - nie będzie to fajne i rzeczywiście kluczowi gracze opuszczą Zespół. Z drugiej strony transfery do klubu dzieją się szybko a nie na ostatnią chwilę jak poprzednio. Choć nazwiska nie powalają, tak naprawdę nie wiemy co po nich się spodziewać. Cholewiaki i Nowaki też kiedyś były nonamami :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/26 13:27 # przez Noir
Leo miał przygotowany kontrakt, ale nie zdecydował się na przedłużenie ze względu na inne warunki niż oczekiwał. Jego wybór. Pewnie wróci do Łęcznej bo żona w ciąży a pochodzi z tych okolic. Szkoda, ale sam zdecydował.
Co do Bartka to mówił że nigdzie się nie wybiera, ale historia zna już takie przypadki - więc pożyjemy zobaczymy.
Getek ma podpisać (oby), już wszystko jest przygotowane.
Dziś na sparing jechali obaj tzn I Getek i Nowak. Choć oczywiście to nic nie znaczy ;-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/26 15:15 # przez slowik
Kto zostaje, a kto przychodzi na rundę jesienną będziemy wiedzieli 31 sierpnia po północy. Do tego czasu wszystko jeszcze 5 razy się zmieni.

Ktoś z nowych obrońców ma lewą nogę? Kto zastąpi Getka, jeśli ten złapie kartki albo kontkę?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/27 08:42 # przez nowy
@Noir: dzięki za info :)

Z Koroną zagrali i Getek i Nowak. Przegrana 0:1.
Relacja tu www.cksport.pl/relacjaNaZywo?id=367

@Słowik: no właśnie chyba jeszcze lewonożnego defensywnego gracza klub szuka.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/27 13:56 # przez slowik
Za Getka czy oprócz Getka?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/28 07:23 - 2019/06/28 07:24 # przez nowy
@Słowik: ja chcę oprócz Getka ;) tako pisano na forum, stąd moje "chyba"

Olimp spod Dębicy sponsorem technicznym Stali stalmielec.com/?p=61794

W artykule też wideo i transkrypcja z konferencji, na której oprócz Maćka Jaskota z Olimpu (część z nas zna) wypowiadają się nowi Barisić, Żyro i Bodzio oraz Skowronek.

Trener o sparingu z Koroną

Chcemy wygrywać także w grach kontrolnych, ale są w nich też inne bardzo ważne aspekty, które zrealizowaliśmy. Mimo bardzo dużych obciążeń i objętości treningowej mecz w Kielcach chłopcy wybiegali na bardzo dobrym tempie i pokazali swoją jakość. Myślę tu też o taktyce. Na tle ekstraklasowego rywala, który jest tydzień przed nami z przygotowaniami, wyglądaliśmy bardzo dobrze piłkarsko i tylko skuteczność spowodowała, że przegraliśmy ten mecz


btw wczoraj (czwartek) minąłem spacerującego trenera z rodziną - mignął mi tylko, bo pedałowałem, ale rzucając okiem zauważyłem, że minę miał nietęgą. Oby to tylko był nudny spacer ;)

edyta: o! Miedź chyba jednak bez Robaka, bo tego kusi "nowy" Widzew. Za to w Legnicy Sabala.
Ostatnio zmieniany: 2019/06/28 07:24 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/29 14:19 - 2019/06/29 14:20 # przez nowy
Maciek81 Pyta na TT Janekxa jak sytuacja Nowak- Górnik , ten odpowiada:

Rozmawiają, on ma wpisane dość wysokie odstępne


-
Smółka już oficjalnie poza Widzewem.
Ostatnio zmieniany: 2019/06/29 14:20 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.134 s.
Zasilane przez Forum Kunena