Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/18 13:03 # przez Rymu
Strączek też wcześniej był w kadrze, a na zdjęciu brak. Ostatnio grał w sparingu Motoru Lublin.

O Barisiciu ciężko coś powiedzieć, na turnieju nawet na ławce go nie było, a Paluchowski fakt ma sporo sytuacji, ale bramek czy asyst brak.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/18 17:03 # przez grzes
Warta to idealny przeciwnik na inaugurację, ale w tej lidze nic nie jest pewne i swą wyższość trzeba udowodnić na boisku.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/18 17:07 # przez slowik
Będzie ktoś jutro na sparingu ze Stalą Rzeszów? Jeśli tak, to dajcie znać jak to wygląda na tydzień przed ligą.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/19 07:29 # przez nowy

lojer napisał: Paluchowski nie. Już wolę zobaczyć Barisicia od początku, bo Paluchowski mnie nie przekonuje (może go Skowronek przymusił do pressingu, ale dla mnie jest on jest napastnikiem na ochłapach).
Pytanie czy to koniec transferów.

Widziałem Paluchowskiego z Radomiakiem i też bym wolał inną opcję. Ale nie wydaje mnie się żeby trener postawił inaczej. Nie wiemy co z Barisicem - czy uraz? Skoro, jak pisze Rymu - nie było go w składzie. Może sparing ze Stalą Rzeszów coś podpowie.

Postaram się wybrać na ten mecz, choć klub nie informuje co i jak, ale wyczytałem, że na głównej płycie i powinien być wstęp.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/19 14:00 # przez nowy
Sparing ze Stalą Rzeszów otwarty dla publiczności i w systemie 3x45 stalmielec.com/?p=62493

Brat Solijca w kadrze, hmmm stalmielec.com/?p=62503

Dwóch z akademii do 1. drużyny stalmielec.com/?p=62497

I fajne wieści z raportu organizacji i bezpieczeństwa PZPN - FKS z Podbeskidziem jako jedyne z 1. ligi z mocnymi notami. Szczegóły: stalmielec.com/?p=62491

Choć punkt

Polityka informacyjna – 1 miejsce


Ciekawie. Już w Polsce nie ma "organizacyjnie Stal Mielec", ale my tutaj jednak mamy większe wymagania ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/20 01:52 # przez nowy
4:0 ze Stalą Rzeszów: stalmielec.com/?p=62493

Byłem na pierwszej części (45 minut). A że byłem z małą panną N. to wiele nie obejrzałem ;)

Z tego co widziałem:
- gra poprawna, kilka znanych schematów (fajne dogrania Getka z lewej strony; kombinacja Nowaka z najbliższymy kolegami; długie przerzuty uruchamiające skrzydła)
- najlepszy Tomasiewicz (pod grą, szybko, czasem nieszablonowo)
- fajno Getek pod kątem dogrywanych piłek
- Nowak kilka razy bez zrozumienia z Getkiem a mogliby kilka kolejnych akcji uruchomić
- najgroźniejsze sytuacje (w tym bramkowa) to szybkie kontry (uruchomienie skrzydła)
- Paluchowski licho w roli "9", ale lepiej jako doświadczony, podwieszony pod "9". Gdy nawet dochodzi do sytuacji to potrafi minąć się z piłką (pyszne dośrodkowanie Getka). NO cóż, nadal problem z napadziorem; nie wiem jak Barisić później.
- Olszewski słabo w obronie, ale za to fajne przerzuty
- Rzeszów miał też swoje sytuacje (tu jednak trudno mi ocenić jak do nich doszło)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/20 22:25 # przez nowy
Bramki z wygranego meczu z Rzeszowem:



- 2. gol to wreszcie skuteczny Paluchowski (a zagranie Getka z tych, o których pisałem).

Podsumowanie przygotowań - wypowiedzi trenera i zawodników (Primel, Stasik, Żyro):



Trener m.in. apeluje o cierpliwość.

Ponawiam: typer Stal - Warta. Jaki wynik typujesz?
Nowy: Stal - Warta 2:0

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/21 14:22 # przez grzes
3-0 gole Nowak, Janoszka i Paluchowski, a co

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/22 11:21 # przez lojer
Lukasz Trałka dziś na treningu Warty...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/23 10:53 - 2019/07/23 10:55 # przez lojer
Taka uwaga - kadra ma teraz 24 graczy, z czego 7 młodzieżowców + tak samo młody Soljić.
Przyjmując bezpiecznie, że pewniakiem do gry jest Olszewski, a reszta młodzieży to uzupełnienie, to kadra realna jest nader wąska.
Przykładowa ławka Primel - Żyro, Bodzioch, Bielak, Urbańczyk, Barisić
Straszy? Przeciwników raczej nie, zwłaszcza ofensywnie.
Stawiam, że trzymamy jeszcze hajs na 1-2 transferowe okazje z końca sierpnia albo wręcz września, bo długofalowo to nie jest kadra na awans.
Ostatnio zmieniany: 2019/07/23 10:55 przez lojer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.162 s.
Zasilane przez Forum Kunena