Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/10 22:20 - 2020/08/10 22:31 # przez nowy
Stało się! Wróciliśmy! Do tej pory trudno mi uwierzyć..

STAL Mielec w Ekstraklasie!

Zapraszam na nowy wątek na naszym forum :)

Poprzedni wątek dt. I ligi już zaczął nowy sezon :

- nasza radość z awansu
- nie tylko awans, ale i mistrzostwo I ligi!
- Woody wrzuca ciekawy tekst o Stali
- Pierwsze przymiarki transferowe
- Marzec odchodzi
- Skrzypczak trenerem
- Odchodzi Nowak
- Wraca Kościelny
- Forsell w Mielcu

No to jedziem z nowym sezonem! W Ekstraklasie :)
Ostatnio zmieniany: 2020/08/10 22:31 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/10 22:28 # przez nowy
Podsumuję moim okiem dotychczasowe wydarzenia pod nowy sezon:

Zmiana trenera - Skrzypczak za Marca. Zmiana dla mnie bez emocji. Skończył się kontrakt z Marcem, nie dogadali sztabu, zrozumiałe. Na mieście mówią o pieniądzach, ale wspólne stanowisko klubu i trenera o różnicach w sztabie mnie przekonują. Jedynie co mnie martwi, to słowa Poręby , które brzmią jak frustracja na różnice zdań z zarządem (Jaskot, Wyparło).
O Skrzypczaku pozytywnie wypowiadają się w kontekście pracy z młodzieżą. Nieco szumu było wokół jego odejścia z Lecha (że go 1. trener nie chciał, bo spijał mu splendor). Dla mnie bardzo ciekawy wybór. Ambitny trener biorący I drużyną w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ceniłem Marca za bezpośrednie wypowiedzi, ale te Skrzypczaka ( pierwsza konferencja czy po sparingu z ŁKSem ) jeszcze bardziej mi siadają. Bardzo przyjemny pan. Zobaczymy z jakim efektem.

Odejście Nowaka. To było do przewidzenia. Nie mam żalu a wręcz wdzięczność ( tu moje podziękowania na TT ). Szacunek, bo mimo ofert (spory kasy @Akneo) zimą, został by pomóc w awansie. W zamian klub dał mu wolną rękę. Trzymam kciuki za rozwój jego kariery.
PS. na Solskiego został już tylko jeden Bartek Nowak ;)

Transfery. Forsell to najgłośniejsze nazwisko. Czy zastąpi Nowaka? No.. duża niewiadoma, ale oceniam transfer pozytywnie. Ma to coś. Śmieszkują, że Forsell spada z ESy (Miedź i Korona). W sumie jak Bielak, który awansuje do ESy (ŁKS, Stal) i.. jest odpalany ;)
Najbardziej cieszę się z przyjścia Kościelnego. Chłopak stąd (dokładnie z Malinia). To dla mnie dużo. A i grę w Ekstraklasie posmakował w Rakowie.
Tomczyk, Zjawiński - niewiadome acz o Tomczyku mówią, że może wypalić (wieści sparingowe tego nie potwierdzają).
Odpaleni zostają Bielak, Bartosz i Primel. Tego ostatniego mi szkoda, ale przy tej ilości bramkarzy i z opcją młodego Niemczyckiego, rozumiem.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/11 07:55 - 2020/08/11 07:56 # przez grzes
Rada nadzorcza Ekstraklasy zatwierdziła budżet na sezon 2020/21. Do podziału pomiędzy 16 klubami PKO Ekstraklasy będzie 225 mln zł (jest to taka sama kwota jak w poprzednim sezonie). Ustalono także, że Ekstraklasa dofinansuje testy na obecność koronawirusa i przekaże klubom 1,6 mln zł (po 100 tys. zł na klub). Zarząd Ekstraklasy uzyskał również zgodę akcjonariuszy na finalizowanie porozumienia z nadawcami dotyczącego praw mediowych.

Środki zostaną rozdzielone pomiędzy kluby według następujących zasad:

- 44% - kwota stała rozdzielona równo pomiędzy wszystkie kluby (z czego 12 mln zł zostanie przekazane na szkolenie młodzieży) - 6 187 500 zł na klub
- 20% - za miejsce w rankingu historycznym
- 18% - za zajęte miejsce w tabeli na koniec sezonu
- 14% - dla czterech drużyn występujących w rozgrywkach UEFA
- 2,5% - Pro Junior System
- 1% - dodatkowe środki dla spadkowicza oraz dofinansowanie testów na obecność koronawirusa
- 0,5% - opłata solidarnościowa

Według mnie skład na ekstraklasę (w PP dwaj młodzieżowcy)
bramka: Niemczycki (m)
obrona: Lisowski, Kościelny, Żyro, Getinger
pomoc: Domański, Urbańczyk, Tomasiewicz, Mak (Prokic)
atak: Forsell, Tomczyk (m)

W mediach pojawia się jeszcze temat Marcina Wasilewskiego, 40 latek chce jeszcze grać, wspominałem o Majewskim i Zbozieniu. Potrzebujemy jeszcze 4-5 graczy w polu, którzy coś mogą dać drużynie.

W sobotę o 16 gramy w Krośnie PP.
Ostatnio zmieniany: 2020/08/11 07:56 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/12 18:10 # przez grzes
Fantasy wystartowała.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/13 12:51 # przez grzes
powoli chłopaki się meldują, jest już Rymu, Tylu i ja

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/14 18:47 # przez Woody
Cracovia podpisala jakiegos brankarza niemczyckiego. To nie ten ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/14 19:32 - 2020/08/14 19:33 # przez grzes
Tak to on, wybrał większą kasę.
Ostatnio zmieniany: 2020/08/14 19:33 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/19 09:33 # przez grzes
hej.mielec.pl/pl/13_sport/675_pilka_nozn...haru-mamy-wideo.html

skrót z Krosna, dwie asysty Forsella, widać kilka akcji gdzie pokazuje swoje ogranie, robi różnicę

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/20 16:26 - 2020/08/20 16:27 # przez grzes
Mecz w Płocku w niedzielę, Matras w Mielcu a sędzią będzie ulubieniec publiczności w Mielcu p. Jarzębak, myślałem że zostanie w 1 lidze, ale ma szansę o poziom wyżej.
Ostatnio zmieniany: 2020/08/20 16:27 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec Ekstraklasa 2020/21 2020/08/20 21:34 # przez nowy
o Stali na WeszłoFM. W tym rozmowa z Getkiem: weszlo.fm/audycje/pko-odkrywamy-karty-stal-mielec/

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.286 s.
Zasilane przez Forum Kunena