Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Finały Ligi Mistrzów

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/14 10:46 # przez nowy
Dziś zaczynamy ćwierćfinały. Żeby nie tworzyć więcej wątków - jeden do końca sezonu :)

W tabeli prowadzi Akneo tuż przed Grzesiem.

Mamy 6 darmowych transferów. Kogo do składu?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/14 20:34 - 2015/04/14 21:00 # przez grzes
kłopoty na stronie UEFA (ciągłe zawieszenia) i w efekcie Morata i Oblak na ławie a mieli być w składzie na dziś - złośliwość przedmiotów martwych
Ostatnio zmieniany: 2015/04/14 21:00 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/14 20:37 # przez olo
eee to dziś grają? :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/16 13:19 # przez lojer
Może ktoś widział albo czytał wytłumaczenie dlaczego Neuer nie dostał czerwonej kartki za faul na początku meczu? Bo ja nie rozumiem (sam przepis o karnym i jednoczesnej czerwieni - jeśli strzelec był sam na sam, a bramkarz był ostatnim obrońcą - jest krytykowany, ale się nie zmienił)...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/16 13:31 # przez lojer
Sam znalazłem
www.sport.pl/pilka/1,65041,17763143,Liga...cji.html#indeks_news

Obejrzałem powtórki (wczoraj widziałem tylko sam faul Neuera z biegnącym z tyłu Alonso) i faul na Alonso był ewidentny.
Challange by się przydał.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/16 20:16 # przez grzes
faul był i powinna być czerwień, ale cóż Bayern i tak zagrał w defensywnie koszmarny mecz i może nie zagrać w półfinale
a ja poniosłem straty i przez swoje decyzje i problemy ze stroną UEFA, ale gramy do końca

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/16 20:16 - 2015/04/16 20:17 # przez grzes
za tydzień rewanże i poza pewną Barcą każdy jeszcze może grać dalej nawet Bayern
Ostatnio zmieniany: 2015/04/16 20:17 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/16 22:11 # przez nowy
przejechałem się na Bayernie. Kupiony Neuer, Lewandowski na kapitana... no cóż. Za tydzień się odkuję :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/23 21:59 # przez Legionista
Piękne bedą półfinały - bez słabych drużyn. Ja liczę na pojedynek Realu z Juve i Barcy z Bayernem :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Finały Ligi Mistrzów 2015/04/24 08:50 # przez grzes
zestaw par będzie wyjątkowy i wszyscy chcą grać z Juventusem - wydaje się być najsłabszy w tym towarzystwie, ja stawiam na Gran Derbi w półfinale i Bayern - Juventus

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.110 s.
Zasilane przez Forum Kunena