Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

4. kolejka LM Champions League

4. kolejka LM Champions League 2016/11/02 22:57 # przez lojer
Brawo Legia! (Nie sądziłem, że to napiszę w tej edycji CL).

@Legionista - niezależnie od wyników Legii zazdroszczę tych meczów z Realem (jakby Stal grała z Milanem)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/02 23:08 # przez lojer
I jeszcze taka refleksja w trakcie meczu mnie naszła: gra mistrz Polski z wicemistrzem Hiszpanii, a gole strzelają po kolei: Walijczyk, Francuz, Belg, Serb, Francuz i Chorwat.
Smutne, wszędzie piniondz.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/02 23:16 # przez Legionista
@Lojer: Ty chwalisz Legie? :) Ale w pełni zasłużyli na to! No i masz rację - te pojedynki coś niesamowitego a jeszcze bardziej przez fakt jak ten mecz się układał i jakie padały bramki :)

Oglądnąłem właśnie skrót tego meczu i nadal ciarki mam :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/02 23:52 # przez barni87
@Lojer
nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tymi narodowościami...
to nie reprezentacje tylko kluby, do tego najlepsze bo LM. Kluby to zlepek najlepszych piłkarzy :D
Bardziej bym skłonny o tym porozmawiać przy temacie reprezentacji, gdzie w takiej Francji gra 8 czarnoskórych z żadnym francuskim nazwisku.
Takie czasy pojeba.. multi kulti i mamy co mamy , zatracamy prawdziwe wartości poszczególnych krajów.
Albo taki Katar i reprezentacji w piłce ręcznej ...to aż niesmaczne ,ale nie w przypadku klubowych rozgrywek

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 07:08 # przez grzes
szok trwa nadal i pewnie potrwa do meczu z Cracovią, szacun dla Legii, zagrali bardzo dobre zawody, gole piękne, podnoszą się z dna na jakie sprowadził klub Hasni, Rea(l)ny wydaje się awans do Ligii Europy o czym wspominałem po porażce w Madrycie, Brawo Legia, brawo Kopczyński - niedoceniany młokos

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 07:26 # przez nowy
Niechętnie rozpoczynałem oglądanie (wiecie, usypianie, pojawiam się a tu już 0:1), ale usiadłem i to była decyzja dnia. Świetnie było zobaczyć te bramki i.. frustrację Realu (wymuszanie karnego, złość CR). Bo Legia pokazała pazur. Ileż się zmieniło w ostatnich tygodniach!

@Grześ: otototo, Kopczyński zwracał uwagę.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 10:10 # przez lojer
@Barni - wiadomo, że kluby, a nie reprezentacje, ale chodzi mi o ogólną tendencję w klubach, rozumiem ją, nieuchronna, itd, ale psioczę - zobacz składy za ostatniej bytności Legii w Lidze Mistrzów, pierwszy z brzegu jaki mi przyszedł do głowy mecz, z Blackburn, nie reprezentacje, a proszę:

Legia: Szczęsny - Mandziejewicz, Michalski, Zieliński, Jóźwiak, Bednarz, Staniek, Pisz, Lewandowski, Kucharski, Podbrożny.
Rezerwowi: Szamotulski, Mosór, Kubica, Jałocha, Fedoruk.

Blackubrn: Flowers - Kenna, Hendry, Pearce, Berg, Sherwood, Batty, Warhurst, Holmes, Sutton, Shearer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 11:39 # przez barni87
@Lojer rozumiem , niestety skończyły się czasy gdzie kluby przywiązują wagę do narodowości, jedynie kto mi przychodzi do głowy to Atl. Bilbao , tam bodajże są wszyscy Hiszpanami

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 12:34 # przez lojer
Tyle, że wtedy to nie wynikało z przywiązywania jakiejś szczególnej wagi do narodowości, to po prostu była norma. A potem wiadomo - transfery, prawo Bosmana, swobodny przepływ w unii, szroty bałkańskie tańsze niż polskie, itd...

"Hiszpanami" - gdybyś tak powiedział w Bilbao, to by Cię zbili chyba bardzo - Baskami, nie Hiszpanami ;D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 14:52 # przez nowy

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.212 s.
Zasilane przez Forum Kunena