Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Ligi Mistrzów`

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/15 12:03 # przez barni87
Już nie znęcajcie się nademną tak xD wynik jest wystarczająco przygnębiający hahahaxD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/15 15:55 # przez barni87
@Akneo
Wczoraj był pojedynek Twój Messi- Mój Suarez wyszło jak wyszło :D
A dzisiaj Twój Lewy vs Mój Mertens !!
powiem Ci, myślałem że dużo podobieństw będzie a tu zupełnie co innego ... 3 tych samych piłkarzy mamy ? ostro:D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/02/21 22:38 # przez barni87
co za mecze się dzisiaj odbyły !
Grizman na kapitanie -1 gol niby ok ale biorąc pod uwagę 3 setki w 1 połowie + karny którego nie strzelał... mogło być tak pięknie, a tak dalej nie trafiam w kapitana;/
do tego Akneo i jego Mbappe... status quo mniej więcej :(

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/03/07 15:17 # przez nowy
Już dziś 8. kolejka, czyli rewanże 1/8 finału. Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/03/07 19:12 # przez barni87
zaszalałem z transferami :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/03/08 00:09 # przez barni87
Noi znowu pod górkę...
Ogladalem mwcz arsenalu bez dzwieku... moze mi ktos wytlumaczyc jak sedzia mogl podyktowac karnego i dac dodatkowo jeszcze czerwona za ten faul na Lewym? Dla mnie to dramat !! Decyzja po podpowiedzi sedziego bramkowego ktorzy tak czesto robia MASAKRYCZNE bledy!! Ten karny zabil mecz !
Prawdopodobnie mocno przyczynil sie tez do wygranej Akneo w tej edycji LM :) znowu 30 pkt trzeba nadgonic a meczy coraz mniej :/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/03/08 10:42 # przez Ziks
Faktycznie naciagany ten karny, a czerwona to jakas parodia.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/03/08 10:50 # przez Legionista
@barni, @Ziks: a dla mnie karny oczywisty :) był faul, ewidentnie widać jak Lewy jest pierwszy przy piłce - wstawia noge odcinając Koscielnego od piłki i wbiega przed niego a ten w efekcie go popycha co gwiżdże sędzia. Co do czerwonej kartki - ciężko to wytłumaczyć zwłaszcza że miało nie być podwójnego karania (karny i czerwień). Natomiast sędzia może się z tego wybronić bo Koscielny był ostatnim obrońcą a Lewy miał piłkę przy nodze i był w świetle bramki.

Ale tak jak mowie - nie powinno byc podwojnego karania drużyn, zwłaszcza, że to nie był brutalny faul.

Ale przed polem karnym w takiej sytuacji sędzia musiałby dać czerwień.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/03/08 12:09 # przez Ziks
Jak dla mnie bardzo "soft" ten karny. Niby wszedł przed niego ale wiele takich zajść nie gwizdza. A czerwona to zdecydowanie przesada, nie wiem o co chodzilo ze wyciągnął żółtą kartke a zaraz czerwona.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/03/08 14:36 # przez Legionista
Ponoć ta czerwona kartka to wynik sędziego zabramkowego - główny się z nim skonsultował co zresztą widać na kamerach i wtedy zmienił decyzję.

Tak wiec nie dość że ci zabramkowi nigdy nic nie widzą to jeszcze teraz przeszkadzają głównemu...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.142 s.
Zasilane przez Forum Kunena