Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Ligi Mistrzów`

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 12:46 # przez nowy
Ruszamy z 9. kolejką czyli 1. mecze ćwierćfinałowe. Powodzenia!

Sytuacja w tabeli: ligamielecka.pl/lm-inne/item/683-podsumowanie-8-kolejki-lmcl
Oglądamy starcie Akneo z Barnim!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 12:55 # przez barni87
cieszę się że już wróciła.
Szczerze nie mam żadnych pomysłów na ten etap LM, pary bardziej wyrównane nie mogły być...Leicester odpuściło mecz w lidze więc są w pełni sił, Atl.M. wypluło płuca w ostatniej kolejce w derbach. Borussia-Monaco może być 0-0 albo 5-5!
@Akneo jakieś pomysły? hehe :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 13:13 # przez Legionista
Pary są rewelacyjne :)

Czekam dzisiaj na to co pokaże Juve w meczu z FCB. Pytanie czy zagrają "po włosku" czyli na "0" z tyłu i będą szukać szansy w rewanży na Camp Nou czy ruszą do ataku.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 13:22 # przez Ziks
Leicester bedzie miało problem ze środkiem obrony, zastępca Morgana wyglądał conajmniej słabo. Cieżko to widze, chociaz juz w poprzedniej kolejce mieli nie dac rady.
Borrusia za to strszanie faworyzowana jest u bukmacherow co dziwi mnie troszke bo tez mi sie wydaje ze różnie moze byc w tym dwumeczu

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 13:54 # przez barni87
@Legionista :
Juve i atak ?
Obecnie największym zmartwieniem Barcy jest brak Busqetsa. Jeśli Andre Gomes zagra na defensywnym pomocniku to faktycznie Juve może coś ugrać. Jednak gra w otwarte karty z Barcy to zły pomysł, stawiałbym na podwójną gardę i szukanie szans w kontrach. Inaczej nie da rady... pytanie czy Barca zagra jak ostatnio z Malagą czy jak ostatnio z Sevillą gdzie zagrali chyba lepiej niż z PSG.
myślę że mecz bayern-real będzie bardziej jednostronny niż juve-Barca.
Mały atut że Lewy ma problem z barkiem ale w ataku akurat Bayern ma czym straszyć, myślę jednak że Bayern będzie rządził w środku pola,a to sprawi że real w tym meczu niewiele pokaże. Słynne BBC nie jest już takie dobre, Kryśka ostatnio stracił chyba wenę do gry. Nawet wolne Baleowi bez kłótni oddaje :O ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 17:24 # przez Legionista
@Barni: poważnie???? Myślisz ze w meczu Bayern - Real to niemiecki zespół zdominuje mecz i będzie jednostronny? I jednocześnie myślisz, że FCB na wyjeździe zdomonuje grające u siebie Juve??? To mnie zaskoczyłeś i to mocno :)

Mam zupełnie przeciwne zdanie :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 17:29 # przez barni87
@Legionista: tak jak napisalem , mysle ze Bayern zdominuje u siebie real i ze bedzie to bardziej jednosteonne widowisko niz juve Barca. Co nie znaczy, i tak nie napisalem, ze Barca zdominuje Juve. Juve bedzie gralo swoje a Barca swoje. Posiadanie pilki to nie dominacja, ale piszac o tym ze Juve ruszy do ataku, to tak jakbym napisal ze Barca zagra na zero z tylu...raczej malo prawdopodobne

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 19:57 # przez Legionista
@Barni: i właśnie o to ostatnie zdanie jestem w stanie założyć się o 0.5l czystej na najbliższym spotkaniu :) Wydaje mi sie, że Juve zaatakuje bo, o dziwo, już nie jest tym Juve i włoską drużyną, która ma do perfekcji opanowane "catenaccio" (czy jakoś tak) a potrafiąca grać ciekawą, szybką i ofensywną piłkę :)

@Barni: nawiązując do powyższego - proponuję zakład: stawiam, że Juve wygra u siebie z FCB w dzisiejszym meczu :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 20:14 # przez barni87
@Legionista :Juve strzeli ale nie dlatego że są w ofensywie świetni ale dlatego że Barca ma słabszą obronę,
Widzę że na DM gra MAscherano a nie andre Gomes więc przyjmuje zakład :)
0,5 L wybranej wódeczki na stoliku ! niech wygra lepszy :)
1 - Twoja wygrana
2x- Moja wygrana

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2017/04/11 20:16 # przez barni87
PIŁKARZE BORUSSI ZAATAKOWANI !!
BOMBA WYBUCHŁA OBOK ICH AUTOKARU !!!!!!!!!!!!! na szczęście nikt nie zginął Marc BArtra ma rozciętą rękę , mecz się nie odbędzie !
:OOOOOOOOOOO skurwysyny !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.324 s.
Zasilane przez Forum Kunena