Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Faza pucharowa Ligi Mistrzów`

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/04/25 10:06 # przez barni87
Lewy się nie zmarnował ale jakby grał jakby go nie sprzedali do Borussi ? druga sprawa , nawet jakby Legia go kupiła za 100k to sprzedałaby go za 5-6mln a nie 200 mln ;]

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/04/25 16:44 # przez Legionista
@Nowy: W tym sezonie jestem w stanie zaryzykować stwierzenie, że nawet przeskoczył Messiego i CR7. Gość prowadzi LFC do vice-mistrzostwa w Anglii (oby), w Lidze Mistrzów prowadzi ich do finału (oby), jest nie do zatrzymania, strzela wszystkim! Do tego strzela w kadrze.

Najważniejsze pytanie - czy utrzyma formę, jeśli tak to mamy kolejnego kozaka do wspomnianej dwójki )


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/04/25 22:36 # przez nowy
@Legionista: zależy w jakiej perspektywie patrzymy. Ten sezon jest jego, koniec i kropka. Ale bardziej odnosiłem się do głosów, że to poziom dwóch mistrzów w ogóle. Otóż Messi i CR7 przez sezony, lata - utrzymują formę i decydują o obliczu swoich drużyn oraz są na ustach wszystkich. W tym wypadku przed Salahem jeszcze trochę pracy :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/04/26 00:06 # przez Legionista
@Nowy: pełna zgoda :) ale w tym sezonie to właśnie Salah jest twarzą LFC. Jak pisałem, gość strzela na wszystkich frontach, jest obliczem LFC. Najlepiej, choć pewnie trochę przypadkowo, niech świadczy o tym to co stało się we wtorkowym meczu, kiedy był Salah to LFC pewnie prowadziło 5:0; po jego zejściu Roma walnęła 2 a mogła spokojnie dołożyć jeszcze minimum jedną :)

Do tego jego liczby tak w lidze jak i w LM kładą wszystkich na łopatki. Dlatego uważam że w tym sezonie jest najlepszy, jeśli utrzyma formę będzie historią jak CR7 i Messi :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/04/27 17:47 # przez grzes
Podgoniłem w tabeli LM
Salah - oby nie był zawodnikiem jednego sezonu, a ten faktycznie należy do niego, jest niesamowity

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/05/01 18:55 # przez nowy
Już w tym tygodniu rewanże!

Nie mam zaktualizowanej tabeli, ale jak napisał Grześ - podgonił. Czy półfinałowe rewanże coś zmienią?

Czołówka walcząca o medale:
1. Akneo2 648
2-3. Grześ 605
2-3. Akneo 605
--
4. Ziks 600
5. Elessar 590

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/05/02 13:37 # przez mgolden
Tak z 2:0 dla Liverpoolu będzie :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/05/02 22:14 - 2018/05/02 22:51 # przez nowy
ja tam kibicuję Liverpoolowi. Chcę by sięgnął puchar mistrzów nie mniej niż Golden po puchar LMPL. Ale panie, jak widzę jak Romie nie dają dwóch karnych, gdzie jednego muszą widzieć ci, jakimtam - zabramkowi - to nieco psuje mi to cały koncept piłki. Jak VAR moze być w Ekstraklasie a nie ma go w Lidze Mistrzów?
Tak jak ta ręka Marcelo w drugim półfinale.

edyta: gra jest za szybka na ludzkie błędy. po to jest var.
Ostatnio zmieniany: 2018/05/02 22:51 przez nowy. Powód: żeby nie brzmiało, że oba to to zabramkowi, dopisuję, że jeden

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/05/02 22:52 # przez mgolden
No ale ten trzeci karny to akurat raczej nie do podyktowania :) ręka przy ciele, nawet najmniejszego ruchu nie było. a na upartego też na Mane mógł zostać podyktowany karny, bo co to za odpychanie zawodnika dwoma rękami jak on chce piłkę przyjąć?
Ale ogólnie tak, zbyt dużo kontrowersji i sam jestem w szoku jak np. w lidze angielskiej głosowali przeciwko VAR...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Faza pucharowa Ligi Mistrzów` 2018/05/02 22:56 # przez Picio
Zalogowałem się żeby wylać swoja frustrację po meczach półfinałowych LM , ale Nowy zrobił to za mnie. Dzięki!. Chodzi oczywiście o VAR

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.140 s.
Zasilane przez Forum Kunena