Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

20. kolejka LME

20. kolejka LME 2016/12/15 10:45 # przez nowy
Ta ostatnia! 27. sezon dobiega końca.

I dzieje się nam.
Po ostatniej rekordowej kolejce wielu zadowolonych, że wreszcie tylaaa punktów.
Tu więcej: ligamielecka.pl/lm-ekstraklasa/item/633-...rzedostatnia-kolejka

W tabeli przewodzi Konik i pewnie zmierza po swój 2. tytuł mistrzowski.
27 punktów przewagi wydaje się bardzo bezpieczne, ale nie przesądzajmy jeszcze.

Do walki włączyła się Akneo2, która wtargnęła na podium. Pamiętacie Krisa z poprzedniego sezonu? Szaloną końcówką zdobył tytuł. Może czas na Prezeskę?

Nie podda się Lojer, 3. w tabeli. Naciskam go ja, Akneo i rewelacja tego sezonu - Kushina. O podium walczymy.

Sytuacja w tabeli ligamielecka.pl/lm-ekstraklasa/item/633-...rzedostatnia-kolejka


Finał Pucharu! Tak, tym razem w ostatniej kolejce - więc rozstrzygnięcia podwójne.
A tam Elessar kontra Kushina.
Bardzo ciekawy... historycznie finał, bo przypomina mi taki jeden.
Tu więcej: ligamielecka.pl/lm-ekstraklasa/item/634-...r-i-kushina-w-finale

Choć b. trudno wskazać faworyta to może być finał do jednej bramki, bo różnic w składach sporo.

Może jednak Prezesi będą je niwelować? A może różnice zagrają podobnie i będzie równo do ostatniego gwizdka? Taki finał, do których przyzwyczaił nas Akneo - zapewne nam się marzy :)


Nie zapominajmy o innych walkach. O co walczycie?

Mamy pojedynek kanapowy, w którym równo nad 10. miejscem są Krakus i Legionista. Czy Morwi i Dżak odpuszczą? A może niesiony finałem Elessar im jeszcze zagrozi?

Czy Barni wywalczy swoje 12. miejsce?

Oprócz podium czeka mnie jeszcze mały finałek pucharku o puchar napoju na spotkaniu, czyli gram z Lojerem! :)


Powodzenia na tę ostatnią!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/15 11:58 # przez grzes
czuje się pominięty, nadal walczę o top-10, te 29 pkt. do odrobienia wydaje się w zasięgu, ale pewnie nic z tego nie będzie, jednak nie chłopaki czują oddech za plecami

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 01:01 # przez Krakus
@grzes: zgadzam sie z Toba do 10 miejsca nie tak znowu daleko a juz zdecydowanie Barni powinien czuc twoj oddech za plecami tylko 1pkt roznicy :) pojedynki kanapowe stana sie ozdoba ostatniej kolejki bo o cos trzeba przeciez walczyc :P

@Legionista: ostatnia kolejka 19pkt roznicy miedzy nami powalczysz czy jednak bez szalenstw? :)

@nowy: szkoda pucharu ale sezon jeszcze nie skonczony podium blisko zaryzykujesz?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 10:01 # przez nowy
@Grześ: zgadza się! Wszystkich szans nie spisałem, stąd pytałem kto o co walczy :)
Pojedynek kanapowy nam się rozrósł :D

@Krakus: podium blisko, ale niekoniecznie ryzyko może mi go dać. Może właśnie "spokój grabarza"? ;) Przede mną rozkmina składu.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 10:04 # przez grzes
wybaczam i walczę na całego

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 14:47 # przez Legionista
@Krakus: oczywiście że atakuje! :) Kto nie ryzykuje ten nie je kawioru jak to mówi jeden z trenerów, którego lubię :) A Ty bronisz czy też atakujesz?

Cel minimum to utrzymać się w TOP10 bo tam za plecami baaardzo ciasno :) Ale optymalnie byłoby podgonienie Krisa i zajęcie 7-8 miejsca :)

@Nowy: najpierw wspominasz o "spokoju grabarza" po czym sobie zaprzeczasz "nowizną" (rozkmina składu) :D

U mnie już skład gotowy do walki! :) Ciekawi mnie czy Legia rozwalcuje Łęczną (zdrowy rozsądek nakazuje tak myśleć) ale z drugiej strony to ostatni mecz, kilka pożegnań zawodników, kontuzje podstawowych graczy...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 14:51 - 2016/12/16 14:55 # przez nowy
@Legionista: najpierw myślę o ryzyku, później pytam o spokój grabarza a na końcu piszę o rozkminie. Rozkmina może zakończyć się.. ryzykiem albo brakiem zmian. Gdzie zatem zaprzeczam? Rozkmina to nie nowizna :)

Z racji czasowej, skład też już mam. Po medal!
Ostatnio zmieniany: 2016/12/16 14:55 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 15:09 # przez Legionista
@Nowy: jak to nie? Ile razy mi mówiłeś, że tak rozkminiałeś, że wyszła nowizna? :) Tak czy siak powodzenia i medalu! :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 15:43 # przez nowy
@L: hihi :D no tak, gdy za duża rozkmina to często tak się kończyło. Ale tym razem krótka. Choć przyznam, coś z nowizny jest. Szczegóły po starcie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

20. kolejka LME 2016/12/16 19:30 # przez Legionista
No to jedziemy z Finałem Pucharu LME!!

Elessar, MAZIAR TEAM - Kushina, SHINOBI

Elessar: Kelemen - Jović (BEDNAREK) - Boguski, Brlek, Radović (tylko K) - Nikolić, Prijović
Kushina: Malarz - Wójcicki - Cernych, Odjidja-Ofoe (K) - Robak, Kuświk

Sporo różnic!
Elessar kupił na blok do obrony Tomasika z Jagi a także wymienił Ćwielonga na Brleka z Wisły Kraków.
Kushina kupiła do pomocy Vassiljeva na blok rywala a także wymieniła obrońcę rezerwowego - Warcholaka na Jacha z Zagłębia.

Elessar na kapitana desygnował Radovicia, któego Kushina ma w składzie. Kushina opaskę powierzyła po raz trzeci z rzędu Vadisowi Odjidja-Ofoe, któego próżno szukać u Elessara.

Zastanawia wystawienie przez Elessara w obronie Jovicia z Wisły gdy ten od razu był naznaczony "na czerwono" i było wiadomo, że nie wsiadł do autokaru na mecz. W jego miejsce wchodzi Bednarek a więc w obronie pojedynek bezpośredni - Wójcicki VS Bednarek (Pasy VS Kolejorz).


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.178 s.
Zasilane przez Forum Kunena