Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/07 23:38 # przez nowy
Tylko tydzień do startu!

O tej porze w piątek 14 lipca będziemy już znać nasze składy.
Czas je przygotować!

To już 29. sezon LME.
KOD do ligi za moment roześlę. Nie masz? Daj znaka.
Chętnych kierujcie bezpośrednio do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O przerwie międzysezonowej pisaliśmy tutaj .

Czas na składy!
Kogo warto, kogo nie? O kim myślicie, jakie drużyny bierzecie na tapetę?

Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/08 00:26 - 2017/07/08 00:26 # przez Legionista
@Nowy: rób printscreen'a!! Jesteś pierwszy a ja drugi :P

Tak poważnie to pierwszy prototyp gotowy - poszło łatwo i przyjemnie i została kasa w klubie :D wniosek mam prosty - ceny są DUŻO ZA NISKIE!

Wnioski te na podstawie ustawienia 3-4-3 w oparciu w dużej części o dobrze punktujących w poprzednim sezonie i zarazem wróżącymi na najbliższy sezon/kolejkę :)

Ale składu z oczywistych faktów nie zdradzam :)

@Nowy: może Ty się pochwalisz wybrańcami? :)
Ostatnio zmieniany: 2017/07/08 00:26 przez Legionista.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/08 07:50 # przez nowy
Chyba zrobię screena, trzy Drużyny a ja wciąż pierwszy! :D

Jeszcze nie podchodziłem do składu. Także perełki dopiero do odkrycia ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/08 09:39 # przez Legionista
@Nowy: albo inaczej - zamykaj Ligę Mielecką z tymi 3 drużynami, jakby nie poszło to i tak na podium będziemy :P


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/08 11:42 # przez nowy

Legionista napisał: @Nowy: albo inaczej - zamykaj Ligę Mielecką z tymi 3 drużynami, jakby nie poszło to i tak na podium będziemy :P

:D

Być może przyda się: kolega z fantasy zrobił listę transferową w jednym arkuszu Excela.
Udostępniłem tu: fantasyfutbol.pl/ekstraklasa/fantasy-eks...esien-2017-na-start/

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/09 12:24 # przez barni87
kurza mać :D jeszcze dobrze nie odpocząłem od fantasy a tu jedziemy z koksem od początku :D to chyba przez euro u 21:)
LECIMY !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/09 14:50 # przez Legionista
Jednak VOO w Olypiakosie, Hasi wyciągnął go. Kasa trochę mała (2.5 mln + 0.5 mln w bonusach) ale nadzieję daje zagwarantowanie sobie 20% z następnej sprzedaży. Z drugiej strony z niewolnika nie ma pracownika + fakt, że za rok Legia nie dostałaby złamanego grosza.

Najważniejsze, że sytuacja się wyjaśniła.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/09 18:22 # przez grzes
Skład zrobiony (będą jeszcze pewnie poprawki, ale 12 przewidzianych do gry). Przed inauguracją pytania: jak w lidze zagrają pucharowicze tzn. jak duże będą rotacje w ich składach i czy ewentualnie "odpuszczą" mecze na czas gry w pucharach, taki np. Lech może wystawić co najmniej dwie jedenastki a już Jaga niekoniecznie, a do tego jeszcze niepewność czy ten lub inny zawodnik zagra bo ewentualnie może zmienić klub, czy stawiać na mocno zmieniony Śląsk, starą gwardię w Lechii, czy wybrać inną taktykę, oj przydałaby się wild card po 5 kolejkach

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/10 09:14 # przez Filu
Mi to by się przydał WC po pierwszej kolejce !! :) Właśnie zdałem sobie sprawę jak mało wiem o ekstraklasie haha :) 90% zawodników nie znam !! :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 29. sezonu! 1. kolejka LME 2017/07/11 17:26 # przez nowy
Może się Wam przyda. Kalendarz na pierwsze 3 kolejki od kolegi z fantasy:
fantasyfutbol.pl/ekstraklasa/kalendarz-n...-ekstraklasy-201617/

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.126 s.
Zasilane przez Forum Kunena