Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

30. sezon LME na start! 1. kolejka

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/09 22:54 # przez nowy
To nam na starcie się rozstrzelali!

Brawo Ohio - kapitan Kante.
Patrzę na Akneo i Woody'ego - czy mają podobne składy? Nie mają, sporo różnic. Akneo bez Angulo i Carlitosa. Woody za za to z Angulo kapitanem 2x1
Mistrz Grześ zaczyna z Frączczakiem na opasce i Michalakiem 9 na ławce.

Oby jak najwięcej punktów dla każdego z nas!

--
patrzyłem nieco na Zagłębie - Legia. Dobry mecz. Legia jak na przebudowaną drużynę, prezentowała się solidnie. Zagłębie po jakimś czasie przypomniało sobie jak się gra. Końcówka to już emocje kVARne.

Wcześniej rzucałem okiem na Płock. No gdyby nie prezenty bramkarza to trudno było coś pograć Górnikowi. Wisła walczyła i wywalczyła.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/11 15:53 # przez barni87
Kaczarawa mistrz... co gol to nie mam pytań xD
Ktoś go ma w swoim składzie prócz mnie ? : )

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 08:01 # przez Krakus
Ja to bym sie tak na Korone nie napalal w koncu zagrali z przyszlym spadkowiczem do spolki z Sandecja

Pierwsze sliwki robaczyki moze ten sezon bedzie udany. Powodzenia wszyskim Prezesom! :-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 10:22 # przez nowy
@Barni: piękne wyczucie! Tylko to trochę jak Kądzior - cieszy mnie bramka, ale też bramkarz pomógł. Aczkolwiek po skrócie widać, że Kaczarawa szuka gry. Może być pożytek. Ciekawy wybór!

No i póki co tabela pod Barniego. Wysoko Prezeski. A w lidze 39 drużyn! :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 14:47 # przez nowy
A w typerze 18 typerów! Dopisałem właśnie typy Lojer do wiadomości na początku (typował w sobotę).

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 15:08 # przez barni87
apropos skrótów ...gdzie polecacie je oglądać , najlepiej wszystkie w jednym miejscu ? tylko nie chodzi mi o same bramki tylko może coś obszerniejszego ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 16:52 # przez grzes
udało się , namawiany od dawna Val de mar dołączył

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 20:45 # przez Val de Maar
Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Waldemar - Waldi. Urodziłem się, mieszkam i pracuję w Mielcu. Jestem debiutantem w LM - aczkolwiek Liga Mielecka i managery fantasy nie są mi obce, a w te tematy dooobrych parę lat temu wkręcił mnie Grześ. Postaram się "powalczyć" a przede wszystkim przy tym dobrze się bawić.
Tymczasem wszystkim: powodzenia, dobrych wyborów i szczęścia bo bez niego ani rusz.
Mam nadzieję do zobaczenia i poznania się osobiście ( u Włocha? hehe). Pozdrawiam

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 20:53 # przez tylu78
Witamy..Powodzenia w LM.

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 22:16 # przez nowy
@Val de Maar: witaj na pokładzie! Cieszę się, że po tylu latach zdecydowałeś się dołączyć do LM! Czyżby dopiero dublet Grzesia zmobilizował Cię? ;)
Zabawę masz gwarantowaną - zapraszam Cię także do typera. I widzimy się zapewne w lipcu, zapewne u Włocha.
Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.115 s.
Zasilane przez Forum Kunena