Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

30. sezon LME na start! 1. kolejka

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/12 22:27 # przez nowy

barni87 napisał: apropos skrótów ...gdzie polecacie je oglądać , najlepiej wszystkie w jednym miejscu ? tylko nie chodzi mi o same bramki tylko może coś obszerniejszego ?


@Barni: jedyne miejsce to ekstraklasa.tv. Niestety nastawiona na 3 max 5 minutowe skróty. Już ubolewałem nad tym porownując to do tego co w Stali hej robił. Wtedy odezwali się tylko ci, którym odpowiada to. Więcej analizy masz w lidze+ ekstra (czy w ogóle w magazynach nc+ na koniec dnia meczowego). Mówił o tym Akneo w wywiadzie - nie ogląda meczów, ale z tego czerpie też wiedzę.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/13 09:06 # przez grzes
taki nijaki mój początek, trzeba się ogarnąć bo kolejek mało, zawiodły Piast i Termalica, bardzo dobrze Pogoń (to ci z dołu), kliku graczom na pewno ceny wzrosną przed kolejką. Liderzy stawiali na monotematyczne składy: Korona, Pogoń, Jaga, Legia po 3 graczy, czy w dłuższej perspektywie to się opłaci?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/13 09:15 # przez nowy
@Grześ: nie będzie zmian cen po 1. kolejce.

Potrajanie na starcie okazało się skuteczne, ale imo jest ryzykowne. Czy sprawdzi się w dłuższej perspektywie w tych drużynach? Dolączam do pytania Grzesia.

Liga Mielecka w Ekstraklasie wraca do swych "tłustych lat" - 41 drużyn! :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/13 14:29 # przez lojer
@Val de Maar - siemasz, zajmij trochę @Grzesia, bo za dobrze mu idzie :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/13 16:34 - 2018/02/13 16:37 # przez Woody
Jak dla mnie zawiódł totalnie Piast - sam kupiłem Kostę bo w sparingach rządził i dzielił a w meczu raczej słabo niż średnio.
Na formę Termalicki narzekał przed 1 kolejką sam Bartoszek więc można było się spodziewać słabszej formy piłkarzy z Niecieczy.
Z niespodzianek to przede wszystkim skład Cracovii ,trochę Legii no i wysoki wynik w Płocku. Mi brakło trochę wiary w Burica, którego w ostatniej chwili zastapiłem Malarzem i zrezygnowałęm z rezerwowego Szymańskiego.
Ale co tam - za 2/3 kolejki będę w pierwszej trójce :D GAME ON!!!
Ostatnio zmieniany: 2018/02/13 16:37 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/13 16:59 # przez Val de Maar
Witajcie
No jak to w naszej piłce - ciężko coś przewidzieć, a może to i dobrze bo ciekawiej. Co do trójek klubowych - różne teorie, ale zawsze są 2 transfery i ławka do wykorzystania.
Ja walczę od września jeszcze w wygrajsiatkarskąligę (Plusliga) - po półmetku gdzieś tam w szerokiej czołówce się kręcę. Wcześniej, dopóki była koncentrowałem się na wygrajekstralige (żużel). Stąd zawsze gdzieś tam brakło przede wszystkim czasu na wszystko. Ale jestem i myślę, że zostanę.
Podpowiedźcie proszę jak mogę zmienić hasło do logowania (chyba Nowy cos mi pisał, ale uciekło)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/13 21:49 # przez slawekk
@Val de Maar zmiana hasła w zakładce "Edytuj mój profil", w "edycja informacji o użytkowniku" wpisujesz nowe hasło w polach "hasło" i" powtórz hasło" i klikasz "zapisz" powinno zadziałać :)
Polecam typera dla kibiców Bayernu Monachium na stronie DieRoten.pl, nawet ostatnio wygrałem kolejkę.
Niestety w LME 3 X Zagłębie z Legią pogrzebało moją drużynę na starcie.
Jeszcze mam szanse w typerze :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

30. sezon LME na start! 1. kolejka 2018/02/13 22:51 # przez nowy
@Val de Maar: tak jak pisze Slawekk (@Slawekk: wielkie dzięki za pomoc), to na tej stronie: ligamielecka.pl/profil/edit/

@Slawekk: jakie pogrzebanie? to jedna kolejka. Już mieliśmy mistrzów startujących z okolic 30. miejsca. Typera do jutra podsumuję, zobaczymy co tam się podziało :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.145 s.
Zasilane przez Forum Kunena