Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Barni nie zwalnia. W tabeli mało zmian. 4. kolejka LMCL

Barni, 71 punktów Barni, 71 punktów LMCL

Ponowie kolejkę wygrał Barni i umocnił się na pozycji lidera. Podium utrzymują nadal Państwo Akneo. W tabeli nie zobaczyliśmy wielu zmian. Tak po krótce wyglądała 4. kolejka Ligi Mieleckiej w Lidze Mistrzów. Sprawdźcie tabelę.

Legia

Tematem kolejki była jednak Legia i jej wynik z Realem (remis 3:3). Ten mecz zapamiętamy długo. A tak go komentowaliśmy.

Czy ktoś miał legionistów w składzie? Nawet Legionista nie ma ;)

Barni

W poprzedniej kolejce wystrzelił, teraz trzyma wysokie tempo. Nieudany transfer (sprowadzony Juanfran nie zagrał) odrobił drugim lepszym (Griezmann 10 za Bale'a 6). Niegrających piłkarzy (obok obrońcy Atletico także Iwobi i Marcelo) zastąpili strzelający w końcówkach (Oezil i wspomniany Griezmann).

Był więc moment, gdy Barniego mogli złapać Państwo Akneo. Ale jak sam Akneo napisał: Oeazil gol w 88 minucie, Griezman Gol w 95 minucie... nie ma szans na 1 miejsce Barni odleci o 40 puntkow pewnie.

Na 40 nie odleciał, ale podwoił przewagę z 12 do 24 punktów. Zwycięski skład na zdjęciu.

Tabela

Na podium bez zmian. Za Barnim Akneo i Akneo2. Dalej kilka, ale kosmetycznych zmian.

Nowy wyprzedził Grzesia odrabiając poprzednią kolejkę. Lojer drugim wynikiem kolejki podskoczył o 3 miejsca i złapał kontakt z podium (20 punktów, było niemal 2x więcej).

Najsłabiej z czołówki wypadł Morwi, który po spadku o 3 pozycje zamyka czołówkę. Ostatnia czwórka Prezesów zaczyna wyraźnie odstawać.