Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

5. kolejka LME (26. Ekstraklasy)

5. kolejka LME (26. Ekstraklasy) 2018/03/07 11:00 # przez nowy
Gdyby tu chodziło o "niezły interes" :) Też bym chciał wszystko za darmo, od piwa, przez oglądanie meczu po zabawy wokół tego. Ale jak pisałem - póki to komercyjny projekt, musimy mieć świadomość, że samo i za darmo to się nie zrobi. Doceniam w tym kierunek jaki FE obrała - nie zwiększanie budżetu (sponsorzy) a płatne dodatki - brak reklam, dodatkowe klasyfikacje, dane łatwiej dostępne ( tu lista dodatków , dostępne za 10 zł; zakup w poprzedniej rundzie dawał dane na cały sezon, czyli 5 zł runda) .

Upadek innych fantasy to nie tylko kwestia "nabijania kasy", ale sprawa dużo bardziej złożona - od prawa i ustaw, przez koszty, po zaangażowanie i właśnie.. patrzenie na kasę.

W kwestii zaangażowania by zakończyć temat - doceniam też jednego freaka fantasy, legendę na polskiej scenie, który mimo przeciwności cały czas szuka rozwiązań i robi te fantasy.

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

5. kolejka LME (26. Ekstraklasy) 2018/03/07 16:38 # przez nowy
W kwestii typera pod mecz Piast - Górnik. Przy 2 głosach sprzeciwu na 19 typerów, zostawiam propozycję: uznajemy wynik 1:0.
Doceniam w tym miejscu głos Legionisty, który typował właśnie 1:0 (zgarnia 3 punkty).

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

5. kolejka LME (26. Ekstraklasy) 2018/03/07 18:29 # przez Legionista
O kurde, faktycznie! Szczerze powiem, że pisząc "sprzeciw" nie miałem pojęcia jaki wynik zatypowałem. Czyli jestem "fair" ☺

Legionista

Czas generowania strony: 0.126 s.
Zasilane przez Forum Kunena