Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Wygraj Ligę: Woody mistrzem! Liga wysoko!

Zakończył się 14. sezon Ligi Mieleckiej w Wygraj Ligę. Mistrzem LM został Woody, który nie tylko zdobył swój pierwszy tytuł, ale także poprawił dotychczasowe rekordy mistrzów. Sukcesem zakończyła sezon cała Liga Mielecka, która uplasowała się w ścisłej czołówce lig prywatnych.

Woody mistrzem! Są rekordy!

Mistrzostwo LM WL to największy sukces Woody'ego w historii jego występów. O tym jak długo Prezes Mastercards czekał na taki sukces świadczy fakt, że pamięta on pierwszy sezon Ligi.
Warto zaznaczyć, że Woody zdobył tytuł w niebywały sposób. Jako pierwszy w historii Prezes przewodził tabeli od pierwszej do ostatniej kolejki nie oddając fotela lidera ani na moment!
Woody zakończył sezon na 9. pozycji w klasyfikacji generalnej Wygraj Ligę! Do zwycięzcy WL stracił zaledwie 28 punktów! Biorąc pod uwagę specyfikę rywalizacji w Lidze Mieleckiej, czyli grę jedną drużyną, to niesamowity wynik. Dotąd żaden z prezesów LM nie by tak wysoko klasyfikowany. BRAWO WOODY!

Liga Mielecka 13.!
W klasyfikacji lig prywatnych Liga Mielecka z 6 143 punktami uplasowała się na 13. pozycji! To najlepszy wynik Ligi w historii, na który złożyła się przede wszystkim postawa najlepszej dziesiątki Prezesów LM, ale również pozostałych Prezesów, którzy nie pozwalali spocząć na laurach najlepszym. BRAWO PREZESI!


Już niedługo podsumowanie sezonu.

1 komentarz

Zaloguj się, by skomentować