Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/18 20:21 # przez grzes
sędzią meczu jutro będzie brat Szymona, Tomasz Marciniak
Leo z polskim obywatelstwem, reprezentacja może z niego mieć pociechę

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/18 21:55 # przez slowik
Skrót fajny. Widać, że jest za dużo przyjmowania piłki i za wolna gra, a za mało gry z pierwszej i pykania.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/18 22:19 # przez Picio

grzes napisał: sędzią meczu jutro będzie brat Szymona, Tomasz Marciniak
Leo z polskim obywatelstwem, reprezentacja może z niego mieć pociechę


Cytuje, żeby to jutro przemyśleć jeszcze raz ;-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/20 14:08 # przez Picio
I po meczu z beznadziejnymi Katowicami.

Oczy bolały jak się na to patrzyło, ale ważne, że są 3 pkt. Pytanie czy z taką grą jesteśmy piąć się w górę tabeli, pewnie tak bo do końca rundy mecze z outsiderami(bez Bytovii).

Tak jak powiedziałem Nowemu na meczu. Gdybym miał "jego" legitymacje prasową poszedłbym i zapytał Skowronka jaki był plan na to spotkanie. Bo na boisku wyglądało to na totalną samowolkę, czy tam improwizacje. Tzn jeden element taktyczny był zauważalny. Laga na Prokicia i liczymy na jego szybkość. Jak takie było założenie to powodzenia.
Na mega plus obrona. Jeden kiks De Amo w początkowych sekundach meczu i to wszystko. W strzałach 10-1 oddaje przebieg spotkania.

Mój top 3:
1. Solijc
2. Prokic
...
3. Kibice

Top "minus" nie będzie bo mecz wygrany xd.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/20 16:39 # przez grzes
@ Picio pełna zgoda. Najsłabszy mecz Stali - gra taka sobie, co przełożyło się na tylko kilka sytuacji, ale zwycięski. Cieszy gol z akcji. Katowice nie istniały. Są 3 oczka i sześć meczów do końca rundy (5 u siebie). Do zdobycia 18 pkt. Liczę, że w pierwszy weekend grudnia Stal będzie w top 5 ze stratą max 3 oczek do awansu. Solijc to człowiek, który wstał niczym Feniks z popiołu. Wiosną pakowany do walizki i wysyłany jak najdalej z Mielca. Teraz trudno sobie wyobrazić 11 bez niego. Spokój w grze, przechwyty, wślizgi i te "diagonalne" piłki. Prokic pokazał wczoraj to z czego był znany u nas i to czego od niego oczekiwaliśmy. Za tydzień niedziela 16 gramy w Niecieczy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/20 22:11 # przez nowy
Wreszcie! Czy to ten mecz na przełamanie?
Wreszcie! Bramka po akcji!
Wreszcie! Radość wychodząc ze stadionu.

Mecz nie porwał a idealnie podsumował to Picio. Jaki pomysł to był?

Moje:
- w obronie luks. Gieksa nie pograła także dlatego, że de Amo z Soljicem na środku to zupełnie nowa a jakże skuteczna para stoperów. Czwarta defensywa ligi (licząc stracone bramki) to nie tylko zasługa tej pary, ale trzeba przyznać, że z tyłu dajemy radę w tym sezonie (liczby!)
- szkoda... Solijca nieco na stoperze, bo jego krosy, "diagonalne piłki" jak ładnie opisał Grześ, robią mega wrażenie, bo.. są skuteczne. A ta jego antycypacja (przede wszystkim w obronie, ale też patrząc do przodu) to główna przyczyna, że mówię już kolejny mecz "profesor Soljić"
- szkoda dlatego, że Gąsior o ile zagrał poprawnie, to kilka razy nie wykonał podania, gdy nam pięknie ustawiali się na linii obrony Prokić czy Kuświk
- Prokić zrobił robotę. Wygraliśmy głównie dzięki jego znanym nam zagraniom - przyjęcie i szybkość (1. brama) i gra do końca (2. brama). Bohater
- ogromnie cieszy bramka z akcji. Ta pierwsza. Ileż ona radości dała. Nie zapomnę radości Grzesia po niej i jego powtarzanie: "z akcji" "z akcji" "z akcji" :D. Cały stadion eksplodował (mam relację z Szafera, że było słychać - gdy na trybunach 2,8 tys. Nawet przy blisko 4 tys nie było tak słychać). Wiecie, rozumiecie.
- obrazek posuchy bramkowej w Mielcu. Po pierwszym golu spiker (znany i lubiany pan Rysiek) zapodaje: "a bramkę strzelił Grzegorz...", no i krzyczymy "Tomasiewicz!". Ale po drugim i trzecim powtórzeniu słyszymy, że pół stadionu krzyczy "Kuświk". No, tak się zastaliśmy, że nawet nie wiadomo kto strzela ;)

Skrót: www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-10-19/...-kryzys-gieksy-trwa/

Po Termalice mamy mielecki maraton. Obawiam się, że pierwsze dwa mecze mogę ominąć.. Niedobrze, bo nie chwaląc się po powrocie na stadion mamy 3 punkty :)
Ale to nie tylko ja ;-) Na Solskiego zaskoczyła nas miło obecność Lojera. Zdradzę Wam (myślę, że mogę), że Lojer przed południem był na Bukowej w Katowicach by wieczorem zaliczyć Solskiego w Mielcu. Także mobilizujemy Go do podróży po Polsce!
@Lojer: grzej silnik na Olsztyn, Kraków, Niepołomice, Poznań i Bytów. Cała Polska do zjechania, cały Mielec ma te oczekiwania! :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/21 16:09 # przez lojer
Wizyta w piątek Katowicach była planowa, pozostałe miasta - będzie ciężko.

A po meczu:
Gąsior to zawodnik dyskretny, gra do najbliższego albo do tyłu, z Gieksą dla mnie najgorszy w Stali, a to on zainicjował akcję bramkową, taki paradoks.
Też miałem w głowie pytanie do trenera o plan taktyczny na mecz. A na przyszłość jeżeli mamy grać krótkie podania w środku, klepiemy i wychodzimy na pozycję, to Gąsior absolutnie się do tego nie nadaje, tak jak i Nowak w formie z Gieksy.
Spychała - denerwujący, chował się przed piłką albo odgrywał do stopera. Do przodu z rzadka, zupełna odwrotność Getka.
Gieksa - nie dziwi ich niska pozycja.
Grześ optymista. Podstaw do optymizmu w grze zespołu nie ma.
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/22 06:53 # przez grzes
@ Lojer - grali świetnie to brakowało skuteczności, zagrali słabiej są 3 punkty. Tak, optymistą jestem, a weryfikacja tego nastąpi szybko.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/22 11:38 # przez lojer
@Grześ - też się cieszę z punktów i jak tak mają grać i punktować jak z Gieksą, to bardzo proszę, ale nie wszyscy są tak słabi, jak Gieksa.
Jeszcze jedno mnie niepokoi - ławka. Wroński bez formy, Kiercz jako ubezpieczenie stoperów i nie wiadomo jak z gotowością do gry, Mendi - wszyscy widzieliśmy do tej pory, Seweryn jako ostateczne ubezpieczenie Spychały jako młodzieżowiec. Zostaje Bergier, Sadłocha - oni mają odmieniać losy meczów? Naprawdę prezentują się lepiej od Gancarczyków, Swędrowskiego i Sobczaka?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/10/22 20:48 # przez slowik
Ja też pytam się o tych zawodników? Czyżby nie grali, bo są Śmółkowi?

A z optymizmem bym się nie śpieszył. Nie ma żadnego przypadku w tym, w jakim miejscu w tabeli jest teraz GKS. Tylko Garbarnia gra od nich słabiej.

Zobaczymy jak będzie w meczach, z kimś kto w tym sezonie gra w piłkę.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.177 s.
Zasilane przez Forum Kunena