Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Barni i Remol73 liderami! 2. kolejka typera Ekstraklasy (34. sezon LME)

Po udanej pierwszej kolejce (blisko 9 punktów średnio na typera), w 2. rundzie typowaliśmy zdecydowanie słabiej. W zasadzie o połowę słabiej bo na średnią 4,4 punktu. Nowymi liderami zostali Barni z Remolem73, którzy długo na to czekali. Sprawdźcie wyniki.

Tak typowaliśmy 22. kolejkę Ekstraklasy.

Na słabsze wyniki w kolejce złożyły się bonusy. Aż trójka z typerów (NoirGrześ oraz Tom07) zaliczyli -2 punkty. Do tego Barni -1 a pięciu kolejnych kółko olimpijskie, czyli 0 punktów. Jedynie LojerLukaszz oraz Tylu78 zyskali na pytaniach bonusowych - wszyscy zyskując po 2 punkty.

Mimo minusa za bonusy, z 5 punktami za typy (2 rozstrzygnięcia + 1 dokładny) oraz dzięki ekstra meczowi (2) na 1. pozycję awansował Barni. Obok niego na fotelu lidera zasiadł z 5 punktami za typy Remol73. Obaj prezesi długo na to czekali.

Barni niedawno pisał na forumNa pierwszy rzut oka pierwsze typowanie wyszło całkiem nieźle,jednak klątwa extra meczu trwa...nie pamiętam kiedy ostatnio trafiło się 9pkt:/. W tej kolejce też go Ekstraklasa nie oszczędziła. W ekstra meczu miał 1:0 Górnika z Arką. Zabrzanie prowadzili 1:0 do 91. minuty, gdy strzelili drugą bramkę.. Niezliczonych trudności w poprzednim sezonie już nie przytaczam.

Remol73 z kolei pisał do mnie przed sezonem (przytaczam fragmenty) wspominając poprzedni: mam do siebie troche pretensji ze przeoczylem 2 kolejki ( raz po prostu cos mnie nie wrzucilo jak zrobilem submit a drugi raz zapomnialem I chcialem zrobic to po piattkowym pierwszym meczu ) I stracilem lacznie okolo 13 punktow ktore daloby by mi pozycje na pudle bodajze 3 miejsce. Ale koniec gdybania i szukania wymowek Walcze Walcze.

Zatem panowie Barni i Remol73 - wreszcie macie swój czas. Tak trzymać!