Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Rymu - Słowik oraz Legionista - Lukaszz w półfinałach Pucharu LME

Drabinka Pucharu Drabinka Pucharu 28. sezon LME

Rymu odrobił straty z 1. meczu i to On zagra w półfinale. Słowik, Legionista i Lukaszz wygrali także 2. mecz i pewnie awansowali do przedostatniej rundy Pucharu. W półfinałach starcie Ryma ze Słowikiem oraz Legionisty z Lukaszzem.

Feamor, Kami stars - Rymu, Predator Mielec 104:122 (59:50, 45:72)       

Stało się tak jak zapowiadał Rymu - 9 punktów straty można było odrobić. Radović (10) i Starzyński (11) zrobili różnicę. Rymu nie tylko odrobił straty, ale też wyraźnie wygrał z Feamorem. Prezes Kami Stars jednak zrobił zmiany, ale kupiony Hrdlicka na blok i Niezgoda (1) różnicy nie zrobili - jeden Kędziora (10) to za mało. W półfinale doświadczony Rymu.

Snoopi, Zimna Wóda - Słowik, cwane hultaje 118:129 (55:62, 63:67)        

Słowik do 7 punktów z 1. meczu dołożył kolejne 4 i pewnie awansuje do półfnału. Snoopi próbował zaskoczyć rywala (kapitan Kostewycz 2x7), ale to było za mało. Tak, jak w powyższym pojedynku - doświadczenie i pozycja w tabeli LME górą.


Legionista, Blancos - Kendi, elej TEAM 131:107 (57:47, 74:60)        

Kendi próbował, ale transfer Bonina (1) chybiony. Kupiony Robak (8) blokował Legionistę, ale ten miał swojego Sheridana (2x8). Kendi trafił kapitanem (Radović 2x10), ale jednocześnie miał obrońcę Ruchu (-3). W półfinale będący w formie (i w nowym stanie życiowym!) Legionista.


Konik, Wiśnia Trzciana - Lukaszz, Ekipa Szafera 116:130 (46:52, 70:78)       

Konik walczył, ale niemal wszystkie atuty (Radović, Robak, Sheridan) miał też rywal. Transfery Prezesa Wiśni nie zrobiły dużej różnicy (Maloca 5, Haraslin 4) a dodatkowo z ławki weszły -3 punkty Helika. W półfinale Lukaszz, który w tym sezonie pokazuje pazur!

 

Półfinały Pucharu LME

Rymu, Predator Mielec - Słowik, cwane hultaje 0:0 (0:0, 0:0)        

Słowik liczył na pojedynek z Feamorem, ale... zobaczcie. Rymu odrobił straty dzięki czemu dostajemy starcie weteranów LME. Obaj Prezesi mają już triumf w Pucharze (Słowik niedawno, w 25. sezonie LME; Rymu dawniej, ale dwa razy: w 20. i 15. sezonie LME), ale Rymu ma w sumie trzy finały (przy jednym rywala). Będzie się działo.

Legionista, Blancos - Lukaszz, Ekipa Szafera 0:0 (0:0, 0:0)       

Legionista to wytrawny i doświadczony Prezes. W tym sezonie wraca z formą zajmując 2. miejsce w lidze. Za nim już cztery finały Pucharu LME w tym dwa triumfy (18. i 23. sezon LME). Lukaszz to wschodząca gwiazda LME. Do niego należy rekord punktów w kolejce (113 w poprzednim sezonie), obecnie zajmuje 4. miejsce w lidze. Choć medalu jeszcze nie zdobył, jest na dobrej drodze by pierwsze się pojawiły.
Zastanawiam się na ile forma Prezesów wynika z ich wielkich zmian w życiu prywatnym ;-) Legionista właśnie zmienił stan cywilny a Lukaszz niedługo to zrobi.

Zaloguj się, by skomentować