Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Rozstrzygnięcia coraz bliżej Podsumowanie 28-31. kolejki LMPL

Jakby ktoś się zastanawiał nad kapitanem na najbliższe koleki ;] Jakby ktoś się zastanawiał nad kapitanem na najbliższe koleki ;] Znalezione na Facebooku

Za nami kolejne 4 kolejki. Kiedy to zleciało :D ? Do końca zostało już tylko 7 kolejek. Do końca eliminacji pucharu już tylko 4 kolejki.

Liga angielska
City śmiało może skupić się na rozgrywkach w LM. Punktuje systematycznie i nie ma żadnego zagrożenia jeżeli chodzi o mistrzostwo. Do tego już przywykliśmy.
Za plecami walka o drugie miejsce między United, Liverpoolem i Spursami. Chelsea na 5 pozycji traci 5 pkt. do LM. Na 4 ostatnie mecze 2 przegrali. Z taką grą nie wróżę im dobrze.
Arsenal skupił wszystkie siły i moce na Pucharze Europy. Pewnie pokonali Milan i chyba to ich jedyna szansa na grę w LM w przyszłym sezonie bowiem do Chelsea tracą aż 8 pkt.
WB idzie jak burza po "awans" do Championship. 7 przegranych z rzędu !
Ogólnie ligą rządzi jeden gość ,który zdobył w jednej kolejce 29pkt....Faraon Salah. Kapitan do końca gry ? WHY NOT?

Podoba sytuacja co w lidze angielskiej. Pomału przyzwyczajamy się do mistrzostwa Lojera. Czy ktokolwiek będzie w stanie zagrozić obecnemu Liderowi?
Maziar trzyma się na drugim miejscu i przez 4 kolejki strata do lidera zwiększyła się o ...1pkt. Takie różnice to nie różnice.
To chyba najlepszy okres sezonu dla Barniego. Prezes z 8 pozycji w 27 kolejce wskoczył na podium. Prezes w 31 kolejce świetnie wykorzystał FH zdobył prezesa kolejki i nadgonił ok. 30 punktów do czołówki.
Tym samym zrzucił wygodnie usadowionego Lojerka na 4 miejsce w tabeli.

Draft
Prowadzenie objął cfc calcio i ma 8 punktową przewagę nad drugimi Cwanymi Hultajami i Barnim.

Puchar
Zostało nam 4 kolejki eliminacyjne w pucharze czyli 12 punktów do zdobycia. Przypomnę ,że do fazy pucharowej przechodzi najlepszych 8 prezesów. Matematycznie pewny awansu jest tylko Dejvidham ,który ma przewagę 15 punków do 9 miejsca. Z kolei Lojerek i Badboysi mają przewagę 9 punktów. 8 punktów przewagi mają Barni i Zbosław . Czy prezesi spoza top 8 wykorzystają bonusy by dostać się pucharów ?

Koń z rzędem
W poszczególnych kolejkach punktowali :
28 kolejka - +2 sławekk  +1 Legionista i Ziks
29 kolejka - +1 sławekk i Ziks
30 kolejka - +2 sławekk i Lojer , +1 Barni i Ziks
31 kolejka -  +1 Domingoos Barni i Ziks

Podsumowując najlepszy okazał się sławekk ,który zgarnął 5 trafień i objął pozycje lidera. Zaraz za nim Ziks +4. Lojer , Barni po +2. Domingoos i Legionista +1.