Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Akneo zdobywcą 23. Pucharu LME!

Prezes Akneo kontynuuje swoją świetną passę w tym sezonie. Do praktycznie zapewnionego mistrzostwa LME, ataku na wysokie miejsca w generalce Fantasy, dokłada właśnie kolejne trofeum nie dając szans w finale Akneo2, prywatnie małżonce Prezesa. Kolejka rozłożyła się na trzy dni, ale już po pierwszych starciach na forum krążyła opinia że finał już ma zwycięzcę. Zapraszam na krótkie podsumowanie tego pojedynku.

Zapowiedź finału znajdziecie tutaj.

 

Akneo2, Akneo2 - Akneo, AKNEO 47:64

Kolejka ruszyła niespodziewanie w poniedziałek i już wtedy na forum można było śledzić pierwsze wyniki finału. Obie ekipy wyszły w relatywnie podobnych zestawieniach, dając opaskę, oczywiście solidarnie, pomocnikowi Arkii: Zerandii (2x4). Poniżej różnice w składach obu ekip: 

Akneo2: Cierzniak - Zbozień - Gwillia - Kozulj - Parzyszek - Cabrera

Akneo: Peskovic - Kirkeskov - Cholewiak - Vejinovic - Valencia - Carlitos

Po jedynym poniedziałkowym starciu Prezes Akneo, za sprawą Vejinovica (14) wyszedł zdecydowanie na prowadzenie. Komentarz Lojera mówi sam za siebie: "I po finale? Vejinović u Akneo i od razu przewaga trudna do odrobienia". Słowa stały się zbawienne i Akneo już tej przewagi nie dał sobie odebrać. Akneo2 próbowała walczyć, ale nie miała zbytnio żadnych asów w rękawie no może z wyjątkiem Cabrery (7), który robił różnicę w składzie. Gwilia (2), Kozulj (4), czy Parzyszek (3) nie pomogli odrobić straty. 

Akneo nie poprzestał na utrzymywaniu przewagi, a po wtorkowym meczu Śląska dołożył jeszcze kolejne siedem oczek dobrym występem Cholewiaka (7). Po tym dniu przewaga urosła na tyle że można już było się rozejść i raczej nic byśmy nie stracili. Lojer podsumował to krótko: "Akneo dokłada Cholewiakiem. Szach i mat?"

Ostatecznie po środowych spotkaniach ekipa Akneo dołożyła defensywą Piasta: Kirskeskov (6), do tego solidny występ Valencii (4) sprawił, że licznik ustalił się na 64 punktach. Wynik robi wrażenie a jeszcze musimy nadmienić że tym występem Akneo zbliżył się do czołowych miejsc w generalce Fantasy tracąc tylko 8 oczek do trzeciego miejsca! Czyżby Prezes miał jeszcze na coś chrapkę w tym sezonie? 

1 komentarz

Zaloguj się, by skomentować