Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Rusza 40. edycja LM w Ekstraklasie! Jak zagrać?

Już w piątek 27 stycznia 2023 do gry wraca Ekstraklasa a wraz z nią Liga Mielecka. To okrągła 40. edycja LM w Ekstraklasie. Jednocześnie obchodzimy 20 lecie zabawy. Pierwsza Liga Mielecka wystartowała w Piłkarzykach w 2003 roku. Zapraszam do zabawy! W tej edycji na zwycięzcę ponownie czeka koszulka meczowa Stali, którą funduje jej kapitan a nasz gracz Szejku (Krystian Getinger). Pierwszy mecz Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2022/23 i nowej edycji LME rozpocznie się w piątek o godz. 18. By punktować od początku skład należy stworzyć do godz. 17:45. Przed nami 17 kolejek zmagań. Jak zagrać w Lidze Mieleckiej? Sprawdź! Powodzenia!

Jak zagrać w Lidze Mieleckiej w Ekstraklasie?


1. Liga jest przeznaczona dla użytkowników LigaMielecka.pl
- to oznacza, że musisz mieć konto na tej stronie,
- zakładam je za Ciebie (szczegóły w dalszej części) 

2. Załóż (jedną) drużynę na stronie Fantasy.ekstraklasa.org
- jeżeli grałeś poprzednio, zaloguj się (konto już masz)
- jeżeli nie grałeś, zarejestruj się w grze
- stwórz drużynę
Jakie zasady w Fantasy Ekstraklasie?
Skrót zasad | Regulamin | FAQ

3. Jeżeli grałeś w poprzednich edycjach LM Ekstraklasa lub innej LM oraz masz konto na LigaMielecka.pl kod do ligi znajduje się w tym miejscu (widoczne tylko dla zalogowanych)
- pamiętaj, musisz mieć konto w serwisie LigaMielecka.pl. Nie masz? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- masz konto, ale nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z opcji przypomnienia hasła,
- masz konto, ale nie pamiętasz loginu? Skorzystaj z opcji przypomnienia loginu,
- nie pamiętasz maila? napisz do Nowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
- jeżeli nie grałeś w poprzednich sezonach przejdź do punktu 4.

4. Jesteś nowy? Chcesz z nami zagrać? Zapraszamy! :)
Musisz spełnić tylko kilka warunków, bo Liga Mielecka to grono fanów mieleckiej piłki chcących pobawić się wspólnie.
Skorzystaj ze specjalnego formularza zgłoszeniowego (zakładanie konta, weryfikacja wiedzy, dane identyfikacyjne).

 

 

Zasady rywalizacji w Lidze Mieleckiej:

1. W LM mogą grać osoby związane z Mielcem lub sympatyzujące z mielecką piłką - weryfikacja następuje poprzez pytania dotyczące mieleckiej piłki. Gracze z poprzednich edycji automatycznie są przyjmowani.

2. W LM można grać jako jeden prezes i mieć tylko jedną drużynę. Posiadanie dwóch lub więcej drużyn w LME skutkuje usunięciem z Ligi (posiadanie poza ligą nie jest zabronione, ale nie można "wymieniać" drużyn w lidze - grasz tą, którą zgłosisz).

3. Wymagana jest rejestracja na stronie LigaMielecka.pl

4. Zalecane jest stosowanie tej samej nazwy Prezesa we wszystkich możliwych miejscach (nazwa prezesa w grze, login na stronie Ligi Mieleckiej, nazwa używana wśród graczy)

5. Do ligi można dołączyć w dowolnym momencie (nawet przed ostatnią kolejką) pod jednym warunkiem: dołączana drużyna dotychczas nie punktowała. W praktyce można dołączyć już po starcie rozgrywek, czyli od 2. kolejki, ale drużyna nie mogła punktować w 1. kolejce. Innymi słowy, dołączyć może nowa drużyna. Za moment graniczny dołączenia w danej kolejce przyjmuje się dzień startu kolejki (tu: dołączenie od 1. kolejki tylko do piątku 27 stycznia, od soboty tylko drużyny punktujące od 2. kolejki). Ważne: dopuszczam dołączenie w trakcie trwania kolejki jeżeli zgłoszenie nastąpiło przed jej rozpoczęciem ze wskazaniem drużyny, która jest dołączana (weryfikacja, że nie punktowała). O szczegółach decyduje Nowy.

6. Gramy w organizowanych rozgrywkach fantasy futbolu (tu, w Ekstraklasie, w Fantasy Ekstraklasa) i godzimy się na ich zasady. W praktyce w Fantasy Ekstraklasie godzimy się na funkcje premium, czyli nie głosujemy już. W przypadku chęci zmiany rozgrywek czy zasad, proszę "wnioskować" na forum lub pisząc do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


W razie pytań skorzystaj ze strony kontaktu lub napisz na Forum LM.

3 komentarzy

Zaloguj się, by skomentować