Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Lojer z dubletem w 10. sezonie LMPL!

Za nami jubileuszowy 10. sezon Ligi Mieleckiej w Premier League. Wyjątkowy, bo Lojer sięgnął po dublet - Mistrzostwo i Puchar. To drugi przypadek w historii LMPL. Spójrzcie na krótkie podsumowanie medalowe.

Jak napisał Nowy: To trzecie mistrzostwo LMPL Lojera - wyrównał wynik Kendiego. Razem z pucharem Lojer ma już obok Gudjohnsena najwięcej medali za LMPL - już 5.

To dla Lojera, Multimedalisty przecież - 17. i 18. złoty medal! W sumie 25. i 26. medal (drugi Kris ma 14 medali). A to jeszcze nie koniec tego sezonu LM, bo blisko medale za podium LME i walka o mistrza w LMF1!

Lojer dodaje: Dublet w historii LMPL już był, Gudjohnsen i jego cfc calcio w sezonie 2014/15 (8. sezon LMPL). W sezonie 2011/12 (5. LMPL) Gudi też był bliski dubletu - finał pucharu wygrał z Kendim2 ilością strzelonych bramek (było 39-39), a mistrzostwo przegrał 1 pkt z Kendim.

 

Drugi w tabeli był Domingoos, dla którego to trzeci z kolei medal w trzecim rozegranym sezonie (wow!). Brąz zdobył debiutujący w LM Ziks, który dołączył do swoich braci Kendiego (3. mistrzostwa LMPL) i Kendiego2 (dotąd srebro za Puchar).

Srebro za Puchar zdobył Filu, który bronił tytułu mistrzowskiego.

Więcej o końcówce i 10. sezonie LMPL niedługo na naszych łamach.

 

Medale 10. sezonu LMPL

Liga

Złoty Medal za trzecie mistrzostwo dla Lojera

Srebro dla Domingoosa

Brąz dla debiutującego Ziksa

 

Puchar

Złoto za zwycięstwo dla Lojera

Srebro dla Fila

 

1 komentarz

Zaloguj się, by skomentować