Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Rusza drabinka 22. pucharu LME. Zapowiedzi pojedynków 1/8 finału

Pełne emocji eliminacje juz za nami (podsumowanie tutaj). Wiemy w końcu kto z kim zagra w 1/8 finału i kto ma łatwiejszą drogę do finału. Pary ułożyły się dość ciekawie. Mamy pojedynek mistrzów dwóch poprzednich sezonów LME: Grzesia i Vaal de Maara. W drabince mamy dwie żądne zwycięstw Prezeski: Madz i Akneo2. Zapraszam na podsumowanie.

Pary 1/8 finału

Przed nami faza finałowa 21. Pucharu Ligi Mieleckiej. Tu zasady doboru do drabinki.
Drabinka widoczna rownież na zdjęciu powyżej.

Kto z kim gra?

Elessar, Maziar Team - Lukaszz, Ekipa Szafera

Najlepszy w eliminacjach Elessar, który awansował w ostatniej kolejce z 21. na 1. pozycję rości sobie prawa faworyta te edycji. Wynik 98 punktów i wygrana kolejka musi robić wrażenie na jego rywalu Ekipie Szafera. Obu Prezesów dzieli tylko 6 pozycji i w tabeli LME znajdują się w ścisłej czołówce. Starcie zapowiada się ciekawie, każdego z Prezesa stać na bardzo dobry wynik.
 

Lojer, AC MAJLAND - Madz, FC Magdalenki

W starciu piękno i młodość kontra... doświadczenie i wagon medali w kolekcji LM. Lojer przystępuje do tego pojedynku z 16. miejsca w tabeli LME, gdzie jego rywalka na dobre zakopała się w trzeciej dziesiątce... Prezeska Madz jak na puchar przystało postawiła wszystko na jedną kartę kończąc eliminacje na 9. miejscu czyli oczko niżej niż renomowany przeciwnik. Faworytem na papierze ekipa AC MAJLAND ale to przecież puchar wszystko może sę zdarzyć!

Ziks, AKA team - Cieja, Badboys Mielec 

Ciekawa sprawa. Obu Prezesów dzieli w tabeli LME tylko jedno oczko (odpowiednio 23.  i 22. pozycja), trzecia dziesiątka, w lidze bez większych błysków ale na puchar pełna mobilizacja. Prezes Ziks zagrał eliminacje na bardzo równym poziomie, w każdej kolejce mógł pochwalić się wynikiem powyżej 50 punktów. Jego przeciwnik ekipa Badboys Mielec nieco słabiej wchodząc do pucharu z 12. miejsca. Pojedynek bez większego faworyta ze wskazaniem na ekipe AKA team

Morwi, KUL Mielec - Unreal, FC Unreal 

Prezes Morwi jest do bólu solidny. Obecne 4. miejsce w lidze i 4. miejsce po eliminacjach pucharu. W obu przypadkach oznacza to bardzo dobrą formę i bycie faworytem w tym spotkaniu. Ekipa FC Unreal dość równo w eliminacjach i 13. miejsce nie jest może czymś czym można się pochwalić ale na pewno idzie lepiej niż w lidze, gdzie Prezeska okopała się w drugiej dziesiątce. W tym pojedynku Morwi powinien sobie poradzić.

Slawekk, WERYNIA - Papi, FC Inzynierzy 

Prezes Slawekk to niespodziewany mistrz 21. edycji pucharu LME. Człowiek który odprawił faworytów na swojej drodze i wszedł do "Zaskakującego finału" gdzie odprawił Syfercyfera. Jak na obrońce tytułu przystało podchodzi do pojedynku z Papim w roli faworyta, 2. wynik w eliminacjach w porównaniu z 15. Papiego wiele mówi. 

Konik, Wiśnia Trzciana - Dżak, Rockers Stal 

Konik, jeden z weteranów tym razem mierzy się z dobrze mu znanym sobie Dżakiem. Obu Prezesów w poprzedniej edycji próżno było szukać więc na pewno jest chęć i ambicja by zajść daleko. Konik jest faworytem i walczy o czołowe lokaty w lidze LM (aktualnie 6. lokata). Zobaczymy czy weteran sobie poradzi.

Grześ, typ team 4 - Val de Maar, valdinho 2 

Grześ to mistrz LME i zdobywca pucharu z sezonu 20 kontra mistrz LME z poprzedniego 21. sezonu ekipa valdinho 2. Co tu dużo mówić arcy ciekawy pojedynek. Z jednej strony ekipa typ team 4 lepiej prezentowała się w eliminacjach zajmując 3. miejsce, z drugiej strony Prezes Val de Maar wyżej w tabeli LME (aktualnie 5. pozycja). Ciężko wskazać faworyta może poczekajmy na pierwsze starcie?

Rymu, Predator Mielec  - Akneo2, Akneo2

Kolejny weteran Rymu w tym sezonie radzi sobie świetnie. 3. miejsce w tabeli LME mówi samo za siebie. W eliminacjach pucharu również nieźle i znowu lepiej od swojej rywalki Prezeski Akneo2. Szanowna Prezeska wraca do pucharu po sezonie przerwy. Na pewno ambicje i chęci są. Czy to wystarczy na starego wyjadacza Ryma?

Mecze 1/8 finału zostaną rozegrane w 13. i 14. kolejce LM w Ekstraklasie.

1 komentarz

  • Link do komentarza piątek, 26 październik 2018 17:10 napisane przez grzes

    żeby było ciekawiej , zaczynam od - 6.

Zaloguj się, by skomentować